Przez tydzień nie wiedzieli, że wygrali ponad 20 mln funtów

loteria

Para Brytyjczyków świętuje teraz wygraną w wysokości ponad 20 milionów funtów w National Lottery po tym, jak przez tydzień nie byli zupełnie świadomi tego, że zostali milionerami.

28-letnia Donna i 58-letni David Stickley z Slough w Berkshire zapomnieli sprawdzić numery w National Lottery. Milionerami zostali 12 maja, jednak oboje nie wiedzieli o tym przez tydzień. Dopiero sprzedawca w sklepie, do którego wybrali się na zakupy, zobaczył, że zakreślone przez nich liczby zgadzają się z tymi, które zostały wylosowane. Okazało się, że para wygrała w sumie 21,044,592 funty.

Donna powiedziała, że oboje kupują los na loterii w każdy piątek, gdy idą do pubu i tylko wtedy odwiedzają ten sklep. Gdy – tydzień po zakupieniu szczęśliwego losu – wybrali się oboje do sklepu ponownie, sprzedawca poinformował ich, aby zadzwonili do organizatorów loterii, gdyż sklep nie może im wypłacić wygranej, która wynosi ponad 500 funtów.

David powiedział: W ubiegłą sobotę moja druga połówka zadzwoniła do mnie do pracy i jedyne co mogłem usłyszeć w słuchawce, to jej oddech i pełną ekscytację. Powiedziała, że zalecono jej w sklepie skontaktowanie się z organizatorami loterii, bo wygrała jakieś pieniądze.

Całość czytaj na: polishexpress.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *