Przygotowania PROMATIC GROUP do ICE 2018

Wielkimi krokami zbliżają się prestiżowe, największe targi hazardowe – ICE Totally Gaming 2018. W wydarzeniu udział wezmą światowi liderzy branży, w tym czołowy dostawca systemów gamblingowych z Polski, firma PROMATIC.

Podczas ICE 2017, firma zaprezentowała autorskie produkty i rozwiązania, jako efekt 20-letniej działalności w branży. Przygotowane na tę okazję gry z interesującą grafiką, wysokiej jakości animacjami oraz dźwiękiem, skutecznie konkurowały z prezentacją największych wystawców w dedykowanym dla nich sektorze rynku.

Na zbliżających się targach, PROMATIC zaprezentuje szeroką gamę produktów, które podzielone zostały na trzy segmenty : EXCLUSIVE, PREMIUM i OPTIMUM. Są to oferty skierowane do większości konkretnych sektorów branży gamblingowej. Cechują się elastycznością i możliwością wyboru produktów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb operatorów.

Na targach ICE 2018 firma z Jeleniej Góry zaprezentuje nowe obudowy, łączące w sobie intuicyjne użytkowanie i nowatorski design.  Pojawią się także nowe gry, opracowane z dbałością przez najlepszych specjalistów. Dodatkiem do całości będą nowe technologie, które wykorzystują ulepszone rozwiązania, tworząc wydajny i pożądany produkt.

PROMATIC GROUP będzie na bieżąco przekazywać informacje o wszystkich nowościach. Zachęcamy więc do śledzenia portalu e-play, a do odwiedzin stanowiska S7-250 na ICE 2018 zapraszamy już teraz.

Strona internetowa firmy PROMATIC GROUP

 

    1. to jest promatic więc czego się spodziewasz? Że ktoś się dowali? Zresztą to jest chyba legalne a udział biorą międzynarodowe firmy.

    2. Targi odbywają się w Londynie. Grać nie można w Polsce, a nie w UK. Poza tym nie można grać ale produkować automaty i sprzedawać za granicę jak najbardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *