Nie ma przyzwolenia na nielegalne organizowanie gier hazardowych

Policjanci wraz z celnikami w wyniku działań operacyjnych pod koniec zeszłego tygodnia zarekwirowali kolejne maszyny hazardowe. Nielegalne salony gier mieściły się w na terenie Wałbrzycha.

Wałbrzyscy funkcjonariusze walczący z przestępczością gospodarczą, wraz z mundurowymi z Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu, realizując informację własną ustalili, że w kolejnych dwóch punktach na terenie miasta organizowane są nielegalne gry na automatach hazardowych.

W miniony czwartek około godziny 16:00 najpierw policjanci weszli do lokalu znajdującego się przy ul. 1 maja w Wałbrzychu i zarekwirowali dwa takie urządzenia o wartości 3 tysięcy złotych oraz pieniądze w wysokości ponad 4,5 tysiąca złotych przeznaczone na wygrane dla graczy. W toku czynności procesowych policjanci udowodnili, że proceder organizowała 24-letnia wałbrzyszanka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mundurowi kilka godzin później zamknęli następny nielegalny salon gier znajdujący się tym razem przy ul. Konopnickiej w Wałbrzychu i zabezpieczyli 3 automaty hazardowe o wartości 4,5 tysiąca złotych. Sprawcą przestępstwa okazała się inna 24-letnia wałbrzyszanka.

Obie wałbrzyszanki za prowadzenie nielegalnych salonów gier odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz wysoka grzywna – mówi Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu p.o. sierż. szt. Marcin Świeży.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *