Punkty bukmacherskie w Anglii zostaną ponownie otwarte 15 czerwca

Wielka Brytania

Punkty bukmacherskie w Anglii powinny być ponownie otwarte od połowy czerwca, zgodnie z planami ogłoszonymi przez premiera Wielkiej Brytanii, Borisa Johnsona.

Johnson ogłosił, że punkty bukmacherskie, mogą ponownie otworzyć się 15 czerwca – trzy tygodnie wcześniej niż oczekiwano – pod warunkiem, że będą dalsze postępy w ograniczaniu rozprzestrzeniania się Covid-19.

Oznacza to, że zakłady bukmacherskie w Anglii mogą być otwarte na czas dla Royal Ascot, który ma rozpocząć 36 wyścigów za zamkniętymi drzwiami od 16 do 20 czerwca.

Tymczasem gazeta Racing Post ponownie zacznie wychodzić od następnego poniedziałku (1 czerwca), aby zbiegło się to ze wznowieniem brytyjskich wyścigów konnych.

Szkocja, Walia i Irlandia Północna wprowadziły własne środki blokujące i dlatego data podana przez Johnsona dotyczy tylko Anglii.

Zakłady bukmacherskie będą musiały wdrożyć środki dystansowania społecznego oraz, w stosownych przypadkach, ekrany dla oddzielnych klientów, częste mycie rąk i czyszczenie powierzchni, które są regularnie dotykane, takie jak terminale bukmacherskie. Być może będą musieli ograniczyć pojemność punktów i czas aktywności.

Punkty bukmacherskie, które zostały zamknięte od 20 marca w Anglii, prawdopodobnie będą otwierane stopniowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *