Recreativo Franco przekazuje pierwsze 13 000 masek w walce Hiszpanii z Covid-19

Grupa R. Franco, najbardziej znana hiszpańska firma z branży gier, przekazała darowiznę w wysokości 13 000 masek wielokrotnego użytku w całej Hiszpanii w ramach toczącej się w tym kraju walki z Covid-19.

Darowizny są planowane w tymczasowym szpitalu obecnie otwartym w IFEMA, odpowiedniku Madrytu w Excel London, na Wojskową Jednostkę Ratunkową, która jest oddziałem armii hiszpańskiej, a także kilka jednostek policji i rezydencji dla osób starszych.

Jako kluczowy interesariusz w przyszłości narodu, Grupa R. Franco chce przyczynić się do wsparcia swojego kraju w tych niespotykanych okolicznościach.

Od ponad pół wieku ma on zasadnicze znaczenie dla gospodarki narodowej. Darowizna jest częścią szerszej misji grupy polegającej na dzieleniu się przesłaniem solidarności i nadziei dla klientów, dostawców, operatorów i Hiszpanów w tych trudnych czasach.

Komentując toczącą się w Hiszpanii bitwę przeciwko COVID-19, Jesus Franco, przewodniczący grupy R. Franco, powiedział:

„Nigdy nie było dla nas ważniejsze, aby jako przemysł nasilić się i pomóc naszemu krajowi i ludziom przez te trudne i bolesne tygodnie. Ponieważ pandemia nadal dotyka firmy, rodziny i społeczności w całej Hiszpanii, grupa R. Franco jest tutaj, aby zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby wnieść wkład i okazać naszą solidarność we wszystkich sektorach. Wraz z kolejnymi datkami, oferujemy wsparcie z pewnością, że wszyscy wyjdziemy z tego silniejsi niż wcześniej. ”

Aby zapewnić zdrowie i dobre samopoczucie każdego ze swoich zespołów w ramach globalnej działalności, grupa R. Franco natychmiast uchwaliła swoje plany awaryjne kilka tygodni temu, aby zapewnić, że jej sieć może działać w pełni zdalnie tak długo, jak trwa trwający kryzys.

Od Redakcji:

przykład tego producenta automatów do gry z Hiszpanii powinien wpłynąć stymulująco na innych producentów i bukmacherów również w Polsce. Jakakolwiek pomoc w obecnych czasach świadczona na rzecz walki z epidemią koronowirusa jest teraz kluczowa. Miejmy nadzieję, że rodzimych operatorów i producentów stać też na podobne gesty. Totalizator Sportowy, państwowy monopolista zadeklarował się wielokrotnie z pomocą i obniżeniem wpływów z tytułu gier online, może prywatnych bukmacherów też stać na taki gest?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *