Rick Meitzler został powołany do Rady Doradczej Indian Gaming Magazine w roku 2018

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Indian Gaming Magazine zatwierdził Pana Ricka Meitzlera, prezesa i dyrektora generalnego NOVOMATIC Americas, który przedstawi swoją globalną perspektywę komitetowi doradczemu na rok 2018.

Rozrastająca się społeczność czytelników Indian Gaming Magazine i globalna ekspansja nadal wpływają na przyszłość i kierunek Magazynu, dodając nowych i wpływowych członków do Rady Doradczej. Osoby te są wybierane ze względu na ich głęboką wiedzę i szerokie doświadczenie w globalnej branży gier i zarządzania, a także jako kluczowi wpływowi i zwolennicy społeczności Tribal Gaming.

Meitzler jest kluczem do świadomego i stałego wzrostu NOVOMATIC Americas w segmencie gier Tribal Gaming, tworząc partnerskie relacje z partnerami Tribal, aby twórczo wprowadzać nowe i udane produkty rozrywkowe dla graczy.

W dniu 18 grudnia 2017 r. W kasynie FOXWOODS® Resort Casino uruchomiono NOVOMATIC – RAINMAKER ETG STADIUM, wyposażony w automat NOVOMATIC Executive SL ™ i zapewniającą maksymalną wygodę podczas gry.

„To zaszczyt być wybranym do udziału w tej Radzie Doradczej ze Stevem Burke i rodziną Indian Gaming Magazine. Mam ogromny szacunek dla indyjskiego magazynu Gaming Magazine, który wciąż wprowadza innowacje i wspiera naszych partnerów Tribal Gaming. To jest ich zasadą prowadzenia pojazdu i jesteśmy z nim zgodni „- powiedział Rick Meitzler na temat swojej nominacji.

Wszyscy członkowie zarządu są wybierani do wypełnienia swojej funkcji bez limitowanego okresu – termin Meitzlera rozpocznie się od 1 stycznia 2018 roku.

Źródło: NOVOMATIC PRESS RELEASE


Otagowano jako

Przepraszamy, nie znaleziono podobnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *