Roman Colosseum – gra dla straceńców idących na śmierć

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Nie jest to dla posiadaczy słabych serc – kto wchodzi na ring Rzymskiego Colosseum, walczy z najlepszymi gladiatorami wszechświata!

Slot stworzony przez programistów Greentube ma swoją specyfikę i zachęca do gry, będąc jednocześnie ciekawym wyobrażeniem walk na arenach Colosseum. Gracz ma proste funkcje do spełnienia, marząc o dużej wygranej

Zadanie

Walcz o to wszystko i zapamiętaj stare powiedzenie: może być tylko jeden zwycięzca! Kto wygra serce widowni i Cezara, aby zyskać chwałę, honor i wyważony stan konta? Pokaż wszystkim, co robisz na piaszczystych stokach Colesseum!

Symbole bonusów

Symbol GLADIATOR jest najsilniejszym symbolem w grze: jako symbol niezależności pasuje do wszystkich symboli, z wyjątkiem wygranych linii rozproszonych i podwójnych, jeśli jest to część zwycięskiej kombinacji. Colosseum, jako symbol Scatter, uruchamia 16 darmowych gier, jeśli co najmniej trzy razy ustawią się na dowolnej pozycji na bębnach.

Cechy

Przed rozpoczęciem darmowych gier wszystkie symbole rozproszone zostają zamienione na dodatkowe symbole Wild po wygraniu nagrody Scatter, ale przed wypłatą za ustawienie w linii.
Następne darmowe gry rozpoczynają się, gdy regularny symbol (GLADIATOR), a także symbol rozproszenia (COLOSSEUM) zmienia się w symbole niezależne; jtak ak w regularnych grach Wilds podwójna linia wygrywa także w darmowych grach!

Powodzenia w grze i zdobyciu serca widowni, uznania Cezara i …. wymiernych punktów.


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *