Rośnie kumulacja w Eurojackpot. Dwie spore wygrane w Polsce

Po raz siódmy z rzędu nie udało się rozbić kumulacji w Eurojackpot. Oznacza to, że w kolejnym losowaniu do wygrania będzie nawet 385 milionów złotych – poinformował Totalizator Sportowy.

W piątek 8 listopada wylosowano następujące liczby: 14, 20, 23, 39, 49 oraz 4, 10.

Najwyższe wygrane – II stopnia – padły w Niemczech, Danii i we Włoszech. Szczęśliwcy zgarną ponad 931 tysięcy euro, czyli równowartość około 3,9 miliona złotych. Najwyższe, które padły zaś w Polsce, to dwie wygrane III stopnia – po ponad 800 tysięcy złotych.

W żadnym państwie biorącym udział w loterii nie padła jednak główna wygrana. W efekcie w piątek 15 listopada do zgarnięcia będzie nawet 385 milionów złotych.

Eurojackpot w Polsce

Eurojackpot to gra liczbowa o europejskim zasięgu, która została uruchomiona w marcu 2012 roku. We wrześniu 2017 roku na polski rynek wprowadził ją Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto. W grze uczestniczy 18 europejskich państw, stąd kwoty na wygrane są tak duże. Wszyscy grający mają takie same szanse.

Opłata za zakład wynosi 12,50 złotego. Grający typuje 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb. Może wybrać własne liczby lub zdać się na los. Zakład zawierany jest na jedno najbliższe losowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *