[🎬] Rozbito nielegalne kasyna gier w Lubaniu i Leśnej

jednoręcy bandyci

7 automatów służących do nielegalnych gier hazardowych ujawnili i zabezpieczyli na terenie powiatu lubańskiego policjanci Wydziału Kryminalnego z Lubania i Leśnej oraz funkcjonariusze Urzędu Celno-Skarbowego w Zgorzelcu.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Lubania, Komisariatu Policji w Leśnej oraz Urzędu Celno – Skarbowego w Zgorzelcu zajmujący się zwalczaniem przestępstw o charakterze gospodarczym doprowadzili do ujawnienia nielegalnych automatów do gier hazardowych w Lubaniu i Leśnej. Budynki w których, ujawnione zostały automaty były monitorowane a dostęp do wnętrza lokalu miały jedynie „wybrane” osoby. Dlatego też funkcjonariusze Urzędu Celno-Skarbowego podjęli decyzję o siłowym wejściu do lokalu w Leśnej.

W nielegalnym kasynie znajdowały się trzy osoby. Dokonano przeszukania zajmowanych pomieszczeń, gdzie ujawniono i zabezpieczono 3 automaty do gier. Ich wartość została wstępnie oszacowana na kwotę 36 tysięcy złotych.

Po powzięciu informacji o mających odbywać się nielegalnych grach na terenie Lubania funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego wraz z celnikami ujawnili i w toku czynności procesowych zabezpieczyli 4 sztuki automatów do prowadzenia gier, kilkanaście sztuk kluczy oraz pilot do wskazanych urządzeń. Wartość maszyn została oszacowana na kwotę 48 tysięcy złotych.

Zabezpieczone maszyny zostały przekazane funkcjonariuszom służby celnej, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w przedmiotowej sprawie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu

1 komentarz w “[🎬] Rozbito nielegalne kasyna gier w Lubaniu i Leśnej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *