Rozliczył PIT w Gdyni, wygrał samochód

Dopiero w zeszłym roku zaczął pracować na etat, wziął udział w loterii PIT w Gdyni i od razu wielkie szczęście – pan Wojciech wygrał samochód hybrydowy z automatyczną skrzynią biegów.

Za nami finał loterii „Rozlicz PIT w Gdyni”. Każdy, kto rozliczył swój podatek w mieście, wziął udział w losowaniu atrakcyjnych nagród – samochodu, rowerów miejskich i karnetów na muzyczny festiwal Open’er.

W losowaniu wzięło udział 10 tys. gdynian, co bardzo cieszy władze miasta. Zwłaszcza że 800 z nich zrobiło to po raz pierwszy. To realny wpływ do kasy miasta.

Jak policzyliśmy, średnio 2,5 tys. zł trafia rocznie do budżetu miasta z każdego PIT-a rozliczanego w Gdyni. Dzięki temu możemy zmieniać każdego dnia oblicze miasta
– mówi prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.

Główną nagrodę zdobył właśnie jeden z debiutantów – pan Wojciech, który po raz pierwszy rozliczył PIT w Gdyni i wygrał hybrydową toyotę yaris.

Dopiero zacząłem pracować na etat w Gdyni, więc rozliczałem PIT w naszym mieście po raz pierwszy. Nagrodę użytkować będzie żona, głównie dlatego, że samochód ma automatyczną skrzynię biegów
– mówi pan Wojciech.

Źródło: trójmiasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *