Samba de Janeiro – karnawał na okragło

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Każdy słyszał sambę, nawet jeśli większość osób jeszcze nie doświadczyła tańczeniu jej w prawdziwym życiu. Byłoby naciąganiem prawdy, aby powiedzieć, że ten slot z sambą z powodzeniem zastępuję realną zabawę.

Niemniej jednak, biorąc pod uwagę, że większość z nas nigdy nie uda się do Brazylii, aby móc przeżyć jedną z tych imprez ulicznych, automaty internetowe oparte na tej koncepcji przybliżają tą podróż jak to możliwe.

Chociaż grafika i animacja są wystarczająco dobre w ‚Samba de Janeiro”, slocie stworzonym przez GreenTube, aby przenieść się do Rio de Janeiro wymagany jest jednak pewien wysiłek, trzeba spróbowac tego w tym slocie.

Sambę de Janeiro™ zatańczysz wesoło z Twistami na 5 bębnach z 20 liniami wygrywającymi. Tancerka samby efektownym ruchem biodra wyciągnie dla Ciebie najwyższe wygrane na bębnach.


Celem gry w Samba de Janeiro™ jest ułożenie 5 takich samych symboli leżących na jednej z 20 linii wygrywających. Linie na bębnach przebiegają od lewej do prawej.

Tancerki samby szaleją w tańcu na bębnach! Są jokerami, które mogą zastąpić wszystkie symbole (z wyjątkiem symbolu scatter) i tym samym zwiększają Twoje szanse na wygraną. Symbolem scatter jest tańcząca para – symbol ten rozpocznie kaskadę wygranych! jeśli pojawi się przynajmniej 3 razy gdziekolwiek na bębnach, otrzymasz 12 darmowych obrotów.

12 darmowych obrotów rozpocznie się po trafieniu 3 symboli scatter w dowolnym miejscu na bębnach lub losowo po zakończeniu obrotu. Przed rozpoczęciem się darmowych obrotów losowo pojawi się na drugim, trzecim albo czwartym bębnie po jednym symbolu jokera – na górze, w środku i na dole. Z każdym obrotem symbole te będą przesuwać się jedną pozycją w dół, a na górnej pozycji drugiego, trzeciego lub czwartego bębna pojawi się nowy joker.

Czysta letnia przyjemność! Tyle ognia i werwy dawno nie widziano na bębnach automatów – serdecznie zapraszamy do udziału w radosnym tańcu, w którym symbole porządnie się rozkręcą! Samba de Janeiro™ to nie tylko gorące rytmy samby, ale także równie gorące wygrane! Gdy tylko zaczną się darmowe obroty, na bębnach pojawią się szalone twistowe tancerki!

 


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *