Scientific Games na ICE 2017

Amerykański producent sprzętu i oprogramowania hazardowego Scientific Games Corporation pokazał na londyńskich targach wybrane przykłady swoich najnowocześniejszych produktów. To jeden z liderów branży i to było na ICE widać.

W portfolio produktów SG mogliśmy oglądać nowości z trzech głównych działów działalności firmy: automatów i stołów do gry, software’u obsługującego kasyna i salony gier oraz wszechstronnych rozwiązań loteryjnych.

Wśród maszyn wyróżniały się sloty w nowej obudowach Dualos i TwinStar. Dwu monitorowe cabinety zawierają wybór znanych i lubianych przez graczy tytułów, takich jak Gold Fish, Quick Hit, Quick Shot czy Zeus. Wśród nowych gier znalazło się miejsce dla Steam Dream oraz Hot Blooded. Nie zabrakło elektronicznego stołu do gry, i-Table, w którym można zaimplementować pełne spektrum odmian blackjacka.

Jeżeli chodzi o software, SC zaprezentowali swój Remote Game Server, a na nim takie tytuły internetowych slotów, jak MONOPOLY, Michael Jackson, Titanic, KISS, Bruce Lee i wiele innych.

PlayCentral EX oraz PlayCentral HD to interaktywne terminale loteryjne i bukmacherskie, wyposażone w najnowocześniejsze oprogramowanie do gier a także w akceptory banknotów i czytniki kart. Jednym słowem – niezależne wolnostojące kombajny do zawierania zakładów sportowych lub loterii. A to nie wszystko, co widzieliśmy w Londynie, a SC ma w zanadrzu jeszcze wiele innych ciekawych rozwiązań…

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *