Scientific Games wygrywa niemiecką loterię

lotto

Dostawca loterii Scientific Games podpisał nowy trzyletni kontrakt na dostarczanie gier obecnemu partnerowi LOTTO Thüringen w środkowych Niemczech.

Amerykańska firma wygrała proces zamówień i planuje wprowadzić nowe gry w 2021 r. Istnieje możliwość przedłużenia trzyletniej umowy o kolejny rok.

Prezes LOTTO Thüringen, Jochen Staschewski, powiedział: Nie możemy się doczekać kontynuacji naszego udanego partnerstwa z Scientific Games i zrównoważonego wzrostu natychmiastowych przychodów z gier w Turyngii. To jeden z niewielu rynków loterii w Niemczech, który stale rośnie. Nasz wzrost jest w dużej mierze napędzany produktami gier z wynikiem natychmiastowym dlatego planujemy dalszy rozwój naszego portfolio gier błyskawicznych sprzedawanych w sprzedaży detalicznej, a także zaoferować naszym graczom cyfrowe gry błyskawiczne, aby cieszyć się nimi w domu i na urządzeniach mobilnych.

Scientific Games obsługuje wszystkie 16 regionalnych loterii w Niemczech i współpracuje z LOTTO Thüringen od ponad dekady. Spółka odnotowała 13-procentowy spadek przychodów w pierwszym kwartale roku do 725 mln USD (670 mln EUR) w wyniku pandemii Covid-19.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *