[🎬] Służby wyważyły drzwi do nielegalnego kasyna

jednoręcy bandyci

Wspólne działania policjantów oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego w Zgorzelcu doprowadziły do zabezpieczenia na terenie Lubania kolejnych nielegalnych automatów do gier hazardowych.

Działania funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego w Zgorzelcu zajmujących się, na co dzień zwalczaniem przestępstw o charakterze gospodarczym doprowadziły do ujawnienia kolejnych nielegalnych automatów do gier na terenie Lubania.

Z uwagi na zamknięte od wewnątrz drzwi funkcjonariusze Urzędu Celnego podjęli decyzję o siłowym wejściu do lokalu po uprzednim uzyskaniu od Prokuratora Rejonowego postanowienia o żądaniu wydania rzeczy i przeszukaniu. Wewnątrz lokalu ujawniono nielegalne kasyno z automatami do gier.

W pomieszczeniu tym znajdowało się dwóch mężczyzn, którzy zostali sprawdzeni pod kątem posiadania przedmiotów zabronionych w tym substancji psychoaktywnych. Ujawnione maszyny zostały zabezpieczone przez Urząd Celny celem dalszego postępowania w przedmiotowej sprawie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu

2 komentarze(y) w “[🎬] Służby wyważyły drzwi do nielegalnego kasyna

  1. Salon znów działa w najlepsze a Spółdzielnia Mieszkaniowa dalej czerpie zyski
    z wynajmu lokalu, w którym kwitnie nielegalny proceder. Brawo służby za skuteczne działania !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *