Space Gem – nowy slot Wazdan

Jeden z najprężniej rozwijających się dostawców gier kasynowych, Wazdan, wydał nowego slota o tytule Space Gem, który dzięki swojej pięknej szacie graficznej i świetnych funkcjach dodatkowych z pewnością przyciągnie uwagę każdego gracza!

Wazdan nie próżnuje! Widać to po ilości gier, którą ta firma wypuszcza na rynek. Czy i tym razem maltański deweloper skradnie serca graczy? Wszystko wskazuje na to, że tak, ponieważ Space Gem posiada wszystko to, co potrzebne jest slotom z najwyższej półki.

Opracowana przez Wazdana gra Space Gem wyposażona jest w 6 walców, 10 linii wygrywających i wciągający motyw przewodni, dzięki któremu gracze zwiedzą najdalsze zakątki kosmosu. Na swej drodze napotkają oni drogocenne kosmiczne kamienie, które mienią się wieloma kolorami: czerwonym, niebieskim, żółtym, różowym i zielonym. Ekscytującym jest fakt, że Space Gem może być odpalona nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale także na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety.

Gra Space Gem nie tylko świetnie prezentuje się graficznie na wszystkich urządzeniach, ale jest także wyposażona w interesujące funkcje dodatkowe. Symbol z kolorowymi gwiazdami to Wild, co oznacza, że może on zastąpić wszystkie inne symbole w grze, co ułatwia zdobycie wygranych. Ten symbol ma także inne funkcje, bo może rozszerzyć się na cały walec i aktywować funkcję Re-Spin, czyli dodatkowy obrót totalnie za free!

Poza tym, Space Gem oferuje pełen pakiet Unikalnych Funkcji Wazdana, czyli Tryb Ultra Szybki, Tryb Ultra Lekki, Tryb Oszczędzania Baterii, trzy Poziomy Wariancji, Widok Podzielonego Ekranu i Dedykowaną Grę Ryzyko.

Dzięki trzem Poziomom Wariancji gracz może przełączać się pomiędzy opcją niską, standardową i wysoką, co ma bezpośredni wpływ na częstość i wielkość wygranych. Dedykowana Gra Ryzyko pozwala na pomnożenie każdej wygranej w specjalnie zaprojektowanej dla tego slota mini grze. Tryb Oszczędzania Baterii wydłuża rozgrywkę, a Widok Podzielonego Ekranu to ukłon w stronę graczy mobilnych, bo mają dzięki niemu do dyspozycji dodatkowy, przyjazny małym ekranom wygląd gry. Najnowsze funkcje, czyli Tryb Ultra Szybki i Tryb Ultra Lekki, kolejno przyśpieszają każdy spin oraz skracają czas ładowania gry.

Unikalne Funkcje Wazdana występują we wszystkich najnowszych produkcjach firmy, co mocno podnosi konkurencyjność produktów tego dewelopera.

Wazdan nie tylko dba o to, by regularnie wypuszczać nowe gry, ale także troszczy się o ich jak najwyższą jakość, czego dowodem jest nowa gra Space Gem. Ze względu na swoją uniwersalną tematykę oraz dzięki wysokiej jakości wykonania i bogatemu arsenałowi dodatkowych funkcji, gra ta powinna zostać ciepło przyjęta przez wszystkich miłośników slotów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *