Spadły stawki loteryjne w Niemczech w 2019 roku

DLTB wyjaśnia, że w Niemczech w 2019 r. spadły stawki loterii, ponieważ klienci postawili ponad 7,3 miliarda euro, czyli o 1,2% mniej niż rok do roku.

Wydaje się, że był to trudny rok w Niemczech dla loterii. Według DLTB, kwota postawiona przez graczy w ubiegłym roku była niższa niż w 2018 roku. Deutscher Lotto- i Totoblock odnotował spadek o 1,2%, gdy liczba ta osiągnęła 7,3 miliarda euro w loteriach państwowych.

Dyrektor zarządzający Lotto Rheinland-Pfalz i przewodniczący DLTB Jürgen Hafner nadal byli „bardzo zadowoleni” z wyników. Pochwalił kwotę, jaką Niemcy otrzymały z loterii, ponieważ ta gigantyczna kwota jest wykorzystywana do dobrych celów.

„Są to fundusze, bez których dobre cele w naszym kraju byłyby niemożliwe, gdyby nie istniały państwowe firmy loteryjne”
– powiedział.

„Nasze odpowiedzialne zabezpieczenia gier doskonale spełniają wymagania dotyczące zapobiegania uzależnieniom i ochrony graczy” – powiedział. „Jesteśmy przekonani, że poprawka do traktatu o grach z 2021 r. Będzie oparta na tym [modelu] za zgodą wszystkich stron.”

Zakłady sportowe

Aktualizacja przepisów dla każdego segmentu gier jest kluczowym tematem dla uzdrowienia przemysłu hazardowego. Zakłady sportowe w Hesji wydają się jednak trudniejsze niż oczekiwano, ponieważ w procesie licencjonowania nie zgłoszono dotychczas żadnego z kandydatów.

Lokalny minister spraw wewnętrznych Peter Beuth ujawnił ten brak wniosków. Ostrzegł jednak operatorów, aby przestali oferować zakłady sportowe w Hesji. Podkreślił, że ci, którzy nie zastosują się do nich, staną w obliczu natychmiastowego działania ze strony przedstawicieli władz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *