Spółka w Wielkiej Brytanii – czyli jak rozliczyć przychody z reklamy hazardu

Prowadzisz serwis internetowy i zastanawiasz się jak legalnie prowadzić działalność związaną z reklamą hazardu? Rozwiązaniem dla Ciebie jest brytyjska spółka Limited – prosty i łatwy sposób na prowadzenie biznesu w kraju, który przyjaźnie podchodzi do reklamy hazardu.

Korzyści ze spółki w Wielkiej Brytanii

Spółka w Wielkiej Brytanii to jedna z najbardziej renomowanych form działalności gospodarczej na świecie. Jest to także idealna struktura dla właściciela serwisu uzyskującego przychody z programów partnerskich oraz reklam hazardu.

Powołanie spółki Limited (LTD) jest bardzo proste. Dzięki pomocy firmy księgowej możemy powołać spółkę nawet w 24 godziny, bez konieczności wychodzenia z domu – całym procesem zajmą się doradcy, wliczając w to także adres rejestracyjny dla firmy w prestiżowej lokalizacji.

Brytyjski system podatkowy można określić jako prosty i przejrzysty – przedsiębiorca dzięki dużej liczbie ulg i zwolnień może legalnie prowadzić działalność, płacąc niewielkie podatki. Każda spółka musi powołać minimum jednego Dyrektora – może nim być dowolna osoba, także właściciel spółki. Każdy Dyrektor może wypłacić w ramach wynagrodzenia do 11 500 funtów w skali roku bez jakiegokolwiek podatku. To wszystko możliwe, dzięki wysokiej kwocie wolnej od podatku, która zwiększana jest każdego roku w Wielkiej Brytanii.

Kolejną zaletą prowadzenia działalności w Wielkiej Brytanii jest możliwość odkładania na brytyjską emeryturę – już po 10 latach prowadzenia działalności Dyrektor spółki nabywa prawo do brytyjskiej emerytury. W tej chwili jej wysokość to około 3000 złotych.

Niewielka ilość obowiązków formalno – prawnych niezbędnych w prowadzeniu działalności gospodarczej sprzyja rozwojowi biznesu. Właściciel może skupić się wyłącznie na rozwijaniu swojego serwisu, nie myśląc o kontaktach z urzędami, gdyż tym zajmuje się kancelaria księgowo-podatkowa.

Prowadząc spółkę w Wielkiej Brytanii możemy fakturować wszelkie przychody z programów partnerskich. Dodatkowo jak w każdym biznesie możemy odliczać koszty prowadzenia działalności: m.in. koszty techniczne, wynagrodzeń pracowników, delegacji. Dzięki temu właściciel serwisu może legalnie prowadzić biznes, płacąc niskie podatki, które z roku na rok są w Wielkiej Brytanii obniżane.

“Wielka Brytania jest najczęściej wybieranym krajem przez przedsiębiorców reklamujących hazard. Wielu naszych klientów z branży medialnej, IT i hazardu wybrało właśnie Wielką Brytanię jako kraj prowadzenia działalności gospodarczej. Wielka Brytania to sprawdzony wybór dla tego sektora” – podsumowuje Agnieszka Moryc z kancelarii prawno – podatkowej , Admiral Tax.

10% zniżki na rejestrację spółki, dzięki E-Play

Admiral Tax to największa brytyjsko-polska kancelaria księgowo-podatkowa z ponad 10 letnim doświadczeniem w prowadzeniu międzynarodowych usług dla swoich klientów – przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Irlandii, na Malcie i w kilku innych krajach przyjaznych podatkowo.

Profesjonalni doradcy Admiral Tax na co dzień zajmują się optymalizacją podatkową dla firm z branży hazardowej. Skorzystaj ze specjalnej promocji dla czytelników E-Play i odbierz 10% zniżki na rejestrację spółki. Doświadczeni doradcy podatkowi Admiral Tax dostosują najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Odbierz 10% zniżki na rejestrację spółki

3 komentarze(y) w “Spółka w Wielkiej Brytanii – czyli jak rozliczyć przychody z reklamy hazardu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *