Sprawdź, czy nie Ty jesteś Zwycięzcą Dnia!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Na stronie bukmachera bet-at-home wciąż trwa promocja Zwycięzca Dnia. Codziennie jeden z graczy otrzymuje darmową kasę. To nie Ciebie wylosowali dzisiaj?

Zwycięzca Dnia to trwająca już od niemal 5 lat codzienna promocja bukmachera bet-at-home. Każdego dnia losowany jest jeden z zarejestrowanych użytkowników i codziennie do puli dokładanych jest 50 euro. Aby zgarnąć te pieniądze wystarczy tylko się zalogować na swoje konto w bet-at-home.

Oczywiście nie każdy loguje się codziennie ale to się pewnie niedługo zmieni – jeżeli zostaniesz wylosowany a NIE ZALOGUJESZ się, nagroda przechodzi na kolejny dzień i kolejnego szczęśliwca. I tak codziennie dokładane jest 50 euro.

Dzisiaj losowanie wyłoniło użytkownika Romana C. z Chorwacji a wysokość nagrody to 2200 euro, co oznacza, że przez ostatnie 44 dni wylosowani gracze nie logowali się na swoje konta. Jeżeli dzisiaj zaloguje się Romana, zgarnie 2200 euro. Jeśli tego nie uczyni, jutro ktoś wygra 2250€. Może to będziesz Ty?

Codzienne odwiedziny u bukmachera bet-et-home nie kosztują wiele (minuta na zalogowanie…) a mogą przynieść całkiem przyjemny zastrzyk darmowej kasy. My już dzisiaj sprawdziliśmy listę zwycięzców. Ty nie zapomnij tego uczynić jutro i każdego kolejnego dnia!

Jak sprawdzić, czy to nie nas wylosowano? Logujemy się na nasze konto po czym w zakładce Promocje znajdujemy bannerek Zwycięzca Dnia. I sprawdzamy. I może wygrywamy!

Jeżeli jeszcze nie masz konta w bet-at-home, za darmo możesz je założyć TUTAJ.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *