Start projektu Gaming Masterclass

Dziś wystartował nowy projekt edukacyjny przygotowany przez Gaming 5.0, organizatora podyplomowych studiów na Akademii im Leona Koźmińskiego.

Gaming Masterclass to unikatowy program rozwoju kompetencji dla polskiej branży gamingowej. W czasie comiesięcznych warsztatów będzie angażować uczestników w dyskusje nad najważniejszymi tematami dla rozwoju branży hazardowej w Polsce.

Na pierwszy ogień wzięto prawo hazardowe, a szczególnie kwestie związane z reklamą, promocją i sponsoringiem. Pierwszy warsztat prowadzi mecenas Przemysław Bloch, a na sali wykładowej są zarówno przedstawiciele różnych segmentów rynku, jak również prawnicy zainteresowani problematyką prawa hazardowego.

Ukończenie szkolenia gwarantuje uczestnikom z jednej strony pozyskanie aktualnej wiedzy z zakresu prawa hazardowego oraz nabycie praktycznych umiejętności w zakresie zgodnego z prawem wykorzystania nowoczesnych rozwiązań marketingowych, z drugiej strony wykształcenie kompetencji pozwalających ocenić legalność i zgodność z ustawodawstwem podejmowanych działań w ramach własnych projektów i firm.

Kolejny Gaming Masterclass już 21 lutego, a jego tematem będzie segmentacja klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *