STS uruchomił nową metodę płatności – PayPal

STS

STS – największy bukmacher w Polsce, który działa również na kilkunastu rynkach europejskich – wprowadził nową metodę wpłacania środków na konto STS. Dzięki portfelowi elektronicznemu PayPal gracze STS mogą wygodnie i bezpiecznie – bez konieczności udostępniania swoich danych finansowych – wpłacać środki na konto.

Usługa PayPal dostępna jest dla wszystkich klientów bukmachera w Polsce. STS jest jedynym bukmacherem w kraju, który realizuje wpłaty przez PayPal.

STS jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku bukmacherskiego, który nieprzerwanie inwestuje w nowoczesne rozwiązania dla graczy, ale również w ich komfort przy korzystaniu z usług. Możliwość wpłaty środków na konto STS przy pomocy konta internetowego PayPal to udogodnienie, dzięki któremu gracze mogą w szybki i bezpieczny sposób zdeponować środki na swoim koncie – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

System PayPal zapewnia dostęp do konta internetowego ułatwiając użytkownikom dokonywanie płatności w sieci – bez konieczności udostępniania swoich danych finansowych. Środki na konto STS przelać można – poza PayPal – także tradycyjnym przelewem bankowym, za pomocą szybkich transferów PayU, Dotpay i Tpay, korzystając z portfeli internetowych Skrill i Neteller, dzięki karcie przedpłaconej Paysafecard, a także w jednym ze stacjonarnych punków STS.

STS – za sprawą licznych inwestycji w rozwój oferty zakładów, nowoczesnych technologii oraz nowych funkcjonalności dla użytkowników – w ostatnich 6 latach zwiększył przychody ponad dziesięciokrotnie – z 220 mln zł do 3,15 mld zł. Obecnie STS posiada ponad 47% udziałów w polskim rynku bukmacherskim, a 85% obrotów generują kanały online – aplikacja dedykowana systemowi Android oraz iOS, strona internetowa oraz jej mobilna wersja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *