Superbet przekroczył już ilość 35 punktów naziemnych

Nowy legalny bukmacher, firma Superbet wywodząca się z Rumuni, gdzie jest jednym z największych bukmacherów, mimo że działa na polskim rynku od niedawna, osiągnął już ilość 35 punktów stacjonarnych.

W każdym z punktów wystylizowanych według jednolitego wzorca i wysokiego standardu czeka na gracza miła, profesjonalna i kompetentna obsługa. Jak zapewniają przedstawiciele Superbet, pracownicy chętnie odpowiedzą na każde pytania i pomogą przygotować pierwszy kupon. Dewizą tego bukmachera jest sentencja:

Jesteśmy dla Ciebie – bo Klient jest dla nas najważniejszy.

Każdy z Punktów Superbet to nowoczesne i przyjemne wnętrza, które pozwalają skupić się na tym, co najważniejsze – czyli stworzeniu idealnego zakładu. Na miejscu można zawierać zakłady z oferty Live, Prematch oraz sportów wirtualnych, a najistotniejsze i najciekawsze wydarzenia sportowe są tam pokazywane na żywo.

W placówkach Superbet każdy gracz znajdzie szeroką ofertę zakładów, w tym zakłady specjalne, atrakcyjne bonusy dostępne non-stop i zawsze wysokie kursy.

Jako portal branżowy rekomendujemy tego bukmachera i zapraszamy do odwiedzania punktów stacjonarnych Superbet na terenie całego kraju.

Mapę punktów możesz zobaczyć TUTAJ

2 komentarze(y) w “Superbet przekroczył już ilość 35 punktów naziemnych

  1. panowie dajcie znać jak z tym forbetem naziemnym.
    trzymacie jeszcze lokale pod nich?
    sam już nie wiem co robić.
    dajcie znaka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *