Superbet przekroczył już ilość 35 punktów naziemnych

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 głosów, średnia: 3,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Nowy legalny bukmacher, firma Superbet wywodząca się z Rumuni, gdzie jest jednym z największych bukmacherów, mimo że działa na polskim rynku od niedawna, osiągnął już ilość 35 punktów stacjonarnych.

W każdym z punktów wystylizowanych według jednolitego wzorca i wysokiego standardu czeka na gracza miła, profesjonalna i kompetentna obsługa. Jak zapewniają przedstawiciele Superbet, pracownicy chętnie odpowiedzą na każde pytania i pomogą przygotować pierwszy kupon. Dewizą tego bukmachera jest sentencja:

Jesteśmy dla Ciebie – bo Klient jest dla nas najważniejszy.

Każdy z Punktów Superbet to nowoczesne i przyjemne wnętrza, które pozwalają skupić się na tym, co najważniejsze – czyli stworzeniu idealnego zakładu. Na miejscu można zawierać zakłady z oferty Live, Prematch oraz sportów wirtualnych, a najistotniejsze i najciekawsze wydarzenia sportowe są tam pokazywane na żywo.

W placówkach Superbet każdy gracz znajdzie szeroką ofertę zakładów, w tym zakłady specjalne, atrakcyjne bonusy dostępne non-stop i zawsze wysokie kursy.

Jako portal branżowy rekomendujemy tego bukmachera i zapraszamy do odwiedzania punktów stacjonarnych Superbet na terenie całego kraju.

Mapę punktów możesz zobaczyć TUTAJ


Otagowano jako

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *