Superbet się zbroi

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Firma bukmacherska Superbet planuje w drugiej połowie tego roku oficjalne wejście na rynek polski. Jak informuje w swoim artykule Gerard Starkey z EGR Superbet wzmocnił swoją kadrę byłymi pracownikami Fortuna Zakłady Bukmacherskie, w tym m.in. byłym Prezesem spółki i Online Marketing Managerem

.

W ostatnim czasie kilkanaście osób opuściło Fortunę otrzymując propozycje pracy w Superbet Zakłady Bukmacherskie, firmie która jest w trakcie procesu ubiegania się o licencję na oferowanie swoich usług w Polsce. Prezesem polskiej spółki Superbet został Aleš Dobeš, który w latach 2007-2011 i 2014-2016 pełnił funkcję Prezesa Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie. Do zespołu dołączyli również Antonin Las (przez cztery lata Online Marketing Manager w Fortunie), który objął stanowisko wiceprezesa zarządu ds. operacyjnych w Superbet Zakłady Bukmacherskie i Maciej Nowak, który został szefem bukmacherów.

W rozmowie z EGR Intel Aleš Dobeš przyznał, że przed końcem roku Superbet planuje otworzyć 100-150 punktów przyjmowania zakładów przy docelowej liczbie 250 lokali przed Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. Prezes bukmachera dodał również, że pod koniec 2017 roku firma ma w planach pojawienie się na rynku online.

Więcej czytaj na: e-playbet.com


Otagowano jako

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *