Superomatic – nowe rozwiązania

Jesteśmy twórcami matematyki pod nazwą Superomatic, dlatego mamy możliwość elastycznego dostosowania jej do potrzeb graczy.

Nasza matematyka może być dostosowana nawet dla klubów o małym natężeniu ruchu.

Bezpieczeństwo naszego produktu jest na najwyższym poziomie, więc nie musimy ukrywać naszych serwerów za zaporami ogniowymi.

Zawsze korzystamy z bezpiecznych kanałów danych.

Mamy wiele dostępnych gier, między innymi: Black Horse, Wazdan, Admiral, HotSpot, Apolo Game i wiele innych.

Możesz skontaktować się z nami w sprawie współpracy:
Email: superomaticpl@gmail.com

Telefon: +380978766085 Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat

Materiał sponsorowany

  1. W Polsce wiele osób wie, czym jest Superomatic. Kto ustawił sobie system na minutę i nie chciał konsekwentnie zarabiać. Posiadamy elastyczny system dostrajania matematycznego i słuchamy wszystkich życzeń naszych klientów.

  2. Ruski wynalazek 🙂 🙂 testowalem demo – wszystkie gry niskiej jakosci, nieudolnie kradzione pelne bledow, nie dalbym na miasto, bo gracze by tylko sie wku….li

  3. Jeszcze tutaj ich brakowalo. Mialem wziolem sprawdzilem. Platnosc z gory za kredyty. A jak cos sie wysypie to robi sie lipa. Kredyty kupiles to sie bujaj a jak pada wygrana typu 10tys to nie dosc ze zaplacilem z gory to jeszcze na moich barkach wisi 100% zobowiazania. Dziekuje bardzo. Nigdy wiecej.

  4. nie ukrywamy mamy wszystko na legalnych serwerach Ale numeru telefonu normalnego w zwykłej sieci nie podamy tylko kontakt przez Viber lub WhatsApp na zagraniczny numer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *