SUZOHAPP prezentuje się w Belgradzie na Future Gaming Show

Future Gaming Show odbywa się w dniach 30 – 31 maja. SUZOHAPP prezentuje wiele unikalnych elementów i rozwiązań spełniających wymagania zarówno serbskich producentów jak i operatorów.

Amir Saluhovic z SUZOHAPP donosi bezpośrednio z wystawy: „Od wielu lat jesteśmy w Serbii aktywni i cieszymy się znacznym udziałem w rynku. Mamy tutaj odpowiednie rozwiązania i świetnego dystrybutora naszych produktów „.

Pionir 2 d.o.o. informuje z dumą, że jest lokalnym partnerem w Serbii dla firmy SUZOHAPP.  Dyrektor Generalny, Rajko Marjanovic, wyjaśnia: „Jesteśmy tu, aby doradzać naszym klientom, jak najlepiej mogą skorzystać z rozległych rozwiązań firmy SUZOHAPP. Znamy nasz rynek i zdobyliśmy tutaj silną reputację „.

Ljubomir Simic, kierownik sprzedaży w Pionir 2, dodaje: „Pierwszy dzień rozpoczął się od wesołych działań. Z przyjemnością wspominam bardzo profesjonalną firmę przezentującą swoje towary w Serbii. To jest ekscytujące, jak liczba rozwiązań, które firma SUZOHAPP zapewnia zwiększa nasze możliwości handlowe”.

Popularnymi produktami SUZOHAPP są między innymi: seria monitorów VisionPRO w Serbii, kombajn Comestero i mechanizmy elektronicznej elektroniki RM5, hoppery (przepływ, ewolucja i sześcian) oraz tappery (w szczególności nagrzewnica wideo SH 1950).

SUZOHAPP będąc globalnym partnerem ekranów dotykowych ELO i drukarek TransAct, spowodował, że nie mogło ich zabraknąć na tej wystawie. Wszystkie  te i inne niewymienione kluczowe produkty znajdują się podczas tej wystawy na stoisku SUZOHAPP.

Źródło: Yogonet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *