Svenska Spel przywraca możliwość gry przez przedstawiciela

Szwecja

Svenska Spel, szwedzki operator hazardu, ponownie wprowadził usługę gry przez przedstawiciela, mającą na celu umożliwienie klientom wyznaczenia osoby fizycznej do obstawiania zakładów lub kupowania losów w ich imieniu.

Ten sposób gry przeznaczony jest dla osób takich jak osoby starsze, które nie mogą grać bezpośrednio w kolekturze – wyjaśniła szefowa działu sprzedaży i obsługi klienta, Carolina Swaffer – Kilka lat temu usunęliśmy tę możliwość i otrzymaliśmy wiele listów wyrażających smutek z powodu jej niedostępności. Ale dzięki terminalom do gier oferującym teraz znacznie bezpieczniejszą formę weryfikacji tożsamości, możemy ją ponownie wprowadzić.

Aby grać za pośrednictwem swojego przedstawiciela, klient musi wypełnić formularz, w którym podaje się imię i nazwisko osoby, aby postawić zakład lub kupić los w jego imieniu. Formularz ten można uzyskać u krajowego regulatora hazardu – Spelinspektionen lub za pośrednictwem strony Svenska Spel.

Operator planuje w przyszłości zaktualizować ten formularz o wersję cyfrową.

Pracowaliśmy nad tą funkcją od jakiegoś czasu, ale teraz w związku z kryzysem koronawirusa (Covid-19) poczyniliśmy szybkie postępy, aby ją wprowadzić – powiedziała Swaffer – Przy tak wielu ludziach poddanych kwarantannie musimy znaleźć sposób na pomoc. Oczywiste jest, że nasi starsi klienci powinni móc nadal grać w swoje ulubione gry, tak jak zwykle, bez narażania się na ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *