Szukali automatów, znaleźli też broń

automaty do gier

Cztery nielegalne automaty do gier, pistolet i kij bejsbolowy – oto wyposażenie obornickiej „jaskini hazardu”, którą odwiedzili funkcjonariusze wielkopolskiej Służby Celno-Skarbowej.

W dniu 11 czerwca funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę lokalu w Obornikach Wielkopolskich. Działania podjęto z uwagi na podejrzenia, że są w nim urządzane nielegalne gry hazardowe.

W lokalu znajdowały się cztery automaty do gier. Po przeprowadzeniu eksperymentu procesowego na każdym z urządzeń potwierdziło się, że są to nielegalne automaty do gier hazardowych.

Podczas dalszych czynności ujawniono ukryty pod barem kij bejsbolowy służący zapewne obsłudze „salonu” do dyscyplinowania niesfornych klientów oraz leżący na szafie pistolet.

W zaistniałych okolicznościach o zdarzeniu poinformowano Komendę Powiatową Policji w Obornikach. Przybyłemu na miejsce zdarzenia patrolowi policji przekazano broń oraz zatrzymanego w lokalu mężczyznę. Natomiast automaty trafiły do magazynu depozytowego Wielkopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Poznaniu.

Źródło: Wielkopolski Urząd Celno-Skarbowy w Poznaniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *