Ten sam kupon weźmie udział aż w trzech losowaniach

loteria

Szykuje się rewolucja w loterii The Health Lottery – od teraz ten sam, jeden kupon, weźmie udział nie w jednym, ale aż w trzech losowaniach. Szczęśliwiec może zgarnąć w ciągu jednego miesiąca nawet £375 000.

Loteria The Health Lottery postanowiła wprowadzić dodatkowe losowania – dwa w ciągu tygodnia i jedno na koniec miesiąca. Dodatkowe losowania w ciągu tygodnia będą się odbywać dokładnie w te same dni, w których mają miejsce losowania £25 000, tzn. w środy i soboty. Pula każdego dodatkowego losowania została ustanowiona na poziomie £100 000, ale to, co jest w tym wszystkim najciekawsze, to to, że dla wzięcia udziału w walce o £100 000 nie trzeba będzie kupować żadnego nowego kuponu. A zatem każdy, kto wykupi los na losowanie podstawowe (£25 000), weźmie też automatycznie udział w losowaniu dodatkowym o czterokrotnie większą stawkę.

Podobnie będzie z losowaniem £250 000 w Mega Draw pod koniec każdego miesiąca. I tutaj, by wziąć udział w losowaniach, nie będą potrzebne żadne dodatkowe kupony, ponieważ do losowania zostaną zakwalifikowane automatycznie wszystkie kupony nabyte w trakcie tego miesiąca. Ogólnie zatem szczęśliwy posiadacz jednego kuponu będzie mógł wygrać w The Health Lottery nawet… £375 000 w ciągu jednego miesiąca! Oczywiście z rachunku prawdopodobieństwa wynika, że wygranie w jednym miesiącu wszystkich trzech loterii graniczy z cudem, ale… jak wiemy, cuda czasem się zdarzają.

To nie tylko stworzy więcej zwycięzców, ale spodziewamy się też znacznego zwiększenia pieniędzy na dobre cele. Oprócz nowych losowań o wartości £100 000 planujemy przeprowadzić inne ekscytujące losowania z nagrodami, pozwalającymi wygrać samochody, wakacje i zakupy. Więc miejcie oczy szeroko otwarte! – powiedziała Martin Ellice, dyrektor zarządzająca grupy The Health Lottery.

Źródło: mirror.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *