The Pantheon od Wazdana dostępny w kasynie LeoVegas

Power of Gods™: The Pantheon zagościł w lobby kasyna LeoVegas zabierając graczy w podróż do starożytnej Grecji, gdzie czekają mityczni bogowie i ich nieziemskie skarby.

Najnowszy tytuł firmy Wazdan przedstawia mistycyzm otaczający starożytną Grecję, oddając ducha epoki rządzonej przez antycznych bogów.

Grę cechują żywe grafiki, dźwięki wysokiej jakości oraz urzekająca narracja wprowadzająca do świata mitycznych bogów takich jak Zeus, Afrodyta, Posejdon oraz Hades. Zdobycie przychylności bogów może oznaczać tylko jedno – sowite nagrody dostępne dzięki różnorodnym bonusom oferowanym przez grę.

Zeus Spins Bonus nagradza dodatkowymi symbolami Wild, które Zeus we własnej osobie umieszcza na walcach przy pomocy potężnych piorunów. Aphrodite Spins Bonus jest wyposażony w funkcję Cascading Reels, która powoduje że wygrywające symbole znikają z walców, a na ich miejscu lądują ikony znajdujące się nad nimi. Każda następująca po sobie wygrana zwiększa mnożnik wygranych, który może osiągnąć maksymalną wartość x7. Bonus Kraken Free Spins jest wyposażony w mnożnik, który zwiększa swoją wartość po utworzeniu wygrywającej kombinacji, po którym następuje przesunięcie walców w prawą stronę i ponowny obrót. Dodatkowo slot posiada dedykowaną grę ryzyko, która jest dostępna po uzyskaniu każdej wygranej. Jej rola to danie szansy graczom na pomnożenie każdej otrzymanej sumy w mini grze, podczas której należy wybrać jeden z dwóch obiektów.

Jak w przypadku każdej gry od firmy Wazdan, Power of Gods™: The Pantheon posiada zestaw unikalnych funkcji Wazdana, w skład których wchodzą poziomy wariancji (Volatility Levels™) odpowiedzialne za częstotliwość i wysokość potencjalnych wygranych; tryb ultra lekki oraz tryb oszczędzania baterii, które usprawniają grę na urządzeniach mobilnych; tryb ultra szybki przyśpieszający tempo gry; widok podzielonego ekranu oraz tryb dużego ekranu; jak również wcześniej wspomniana dedykowana gra ryzyko.

Power of Gods™: The Pantheon dołączył do szeregu popularnych gier Wazdana, wśród których niedawno znalazły się takie sloty jak Dragons Lucky 8, Beauty Fruity™, Larry the Leprechaun, Relic Hunters and the Book of Magic™ oraz Lucky Fish. Do najbardziej lubianych tytułów należą 9 Lions, Great Book of Magic Deluxe, Magic Target Deluxe, Los Muertos, Space Spins™ oraz cała seria Magic Stars.

Andrzej Hyla, szef sprzedaży w firmie Wazdan:

„Bardzo cieszymy się z zakończenia prac nad kolejnym długo oczekiwanym slotem jakim jest Power of Gods™: The Pantheon. Gra oferuje piękne grafiki oraz światowej klasy funkcje dopasowane do oczekiwań najbardziej wymagających graczy oraz operatorów kasyn. W związku z wydawaniem nowych gier, nawiązywaniem nowych partnerstw oraz otwieraniem się na nowe rynki, rok 2019 jest bardzo pracowity dla naszego zespołu i cieszymy się z tak wielu okazji do świętowania”.

Obecnie Power of Gods™: The Pantheon jest dostępny jedynie za pośrednictwem kasyna LeoVegas. 17 października slot zostanie udostępniony pozostałym partnerom Wazdana.

Śledź wszystkie najnowsze wiadomości na www.wazdan.com.

O firmie Wazdan:
Wazdan jest cieszącym się popularnością producentem gier, który tworzy innowacyjne gry kasynowe zapewniające oryginalną rozrywkę dostępną na urządzeniach każdego rodzaju. Portfolio firmy liczy ponad 115 slotów, gier stołowych oraz video pokerów. Wazdan nieustannie zyskuje uznanie w branży iGamingowej dzięki doskonałej jakości ich gier, interesującym motywom oraz wciągającej rozgrywce. Kolekcja gier firmy Wazdan zawiera takie popularne tytuły jak Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe, Magic Target Deluxe, 9 Lions i Fruit Mania Deluxe, jak również nowe gry: Los Muertos™, Space Spins™, Magic Stars 6 oraz Larry the Leprechaun. Firma Wazdan regularnie wypuszcza na rynek nowe tytuły wyposażone w unikalne funkcje Wazdana, na które składają się poziomy wariancji (Volatility Levels™), dedykowana gra ryzyko, tryb ultra szybki oraz ultra lekki, jak również przyjazny dla urządzeń mobilnych widok podzielonego ekranu, tryb oszczędzania baterii i tryb dużego ekranu. Firma Wazdan posiada wiele unijnych znaków towarowych, włączając w to swoje unikalne poziomy wariancji (Volatility Levels™). Bogate portfolio klientów firmy obejmuje najbardziej uznawanych w branży operatorów. Siedziba Wazdana znajduje się na Malcie i posiada licencje wydane przez UKGC, MGA, Romanian National Gambling Office ONJN, jak również Curacao eGaming oraz posiada certyfikaty umożliwiające oferowanie swoich produktów w Szwecji, Estonii, Łotwie oraz Litwie. Ponadto, jej gry używają RNG (generator liczb losowych) certyfikowanego przez GLI, co zapewnia niezawodną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *