Totalizator Sportowy otworzył w Busku salon gier na automatach

salon gier

W Busko-Zdroju ruszył drugi w regionie świętokrzyskim salon gier na automatach, prowadzony przez państwową firmę – Totalizator Sportowy. Mieści się w budynku przy ulicy Kilińskiego 17. By w nim zagrać trzeba być pełnoletnim, zarejestrować się w systemie i przestrzegać regulaminu czasu oraz kwot przeznaczonych na grę.

W ten sposób Totalizator Sportowy zgodnie z Ustawą o grach hazardowych realizuje monopol państwa w obszarze salonów gier na automatach poza kasynami gry.

Każdy uczestnik gier w tym salonie musi między innymi potwierdzić swoją pełnoletniości poprzez okazanie dokumentu tożsamości oraz przejść procesu rejestracji. Podkreślić trzeba, że w Salonach gier na automatach obowiązuje Regulamin Odpowiedzialnej Gry, którego mechanizmy umożliwiają samokontrolę aktywności przez grającego między innymi poprzez określenie limitów czasowych i kwotowych, które są określane przed rozpoczęciem gry. Jak wynika z informacji kielecki salon odwiedza już sporo graczy.

Salon gier na automatach otwarty w Busku-Zdroju jest drugim w województwie. Dalszy rozwój sieci, w tym także ewentualne powstanie kolejnych w tym regionie, wynikać będzie z oceny zainteresowania, potencjału oraz zapotrzebowania na te formę rozrywki na rynku.

Do końca 2019 roku planowane jest uruchomienie ponad 200 tego typu salonów na terenie całego kraju.

2 komentarze(y) w “Totalizator Sportowy otworzył w Busku salon gier na automatach

  1. Ekstra. W końcu hazardziści będą mogli legalnie przegrywać swoje majątki! Może już te niezadowolone żony (przewijające się w niektórych artykułach) się uspokoją, nie będą miały gdzie i po co zgłaszać tego procederu, bo mężowie w świetle prawa będą się staczać.
    Tak obrzydzili te ohydne automaty a tu proszę, balony i pełna radość 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *