Totalizator Sportowy otworzył w Warszawie salon gier na automatach

salony gier

Totalizator Sportowy otworzył w Warszawie pierwszy salon gier na automatach. Skorzystać z niego mogą osoby pełnoletnie i po rejestracji z dokumentem tożsamości. Kolejne salony zostaną otwarte jeszcze w tym miesiącu – poinformował we wtorek prezes spółki Olgierd Cieślik.

Totalizator Sportowy wprowadza gry na automatach w oparciu o znowelizowaną ustawę o grach hazardowych, realizując monopol państwa w tym zakresie.

Prezes Totalizatora Sportowego Olgierd Cieślik poinformował we wtorek dziennikarzy, że od piątku w Warszawie działa pierwszy w stolicy salon gier na automatach. Powstał w ramach pilotażu, w formule niehybrydowej. (Tzw. model hybrydowy oznacza otwarcie salonu przy działającej już kolekturze).

Gracz, który chce zagrać na automatach musi się zarejestrować, czyli wypełnić formularz, w którym należy podać imię i nazwisko, PESEL, datę i miejsce urodzenia oraz adres zamieszkania. Należy również odpowiedzieć na pytanie o źródła utrzymania, a także złożyć oświadczenie, czy jest się osobą zajmują eksponowane stanowiska w państwie.

Prezes przypomniał, że pierwsze salony zostały uruchomiane w czerwcu w Bydgoszczy i w Krzeszowicach – oba w formule hybrydowej. Przekazał, że ok. 400 graczy skorzystało już z salonów. Obrót, jaki wygenerowali przekroczył 1 mln zł.

Kolejne salony zostaną otwarte jeszcze w tym miesiącu. W przeciągu kolejnych miesięcy dobijemy do zapowiadanej ilości 50 sztuk” – powiedział Cieślik.

Dodał, że salony z automatami, w różnych modelach, zostaną uruchomione m.in. Białymstoku, Łomży, Bielsku-Białej, Wrocławiu, Sopocie.

Pod koniec maja Totalizator Sportowy poinformował, że w czerwcu ruszy z pierwszymi salonami gier na automatach w ramach programu pilotażowego. W trakcie całego pilotażu ma się pojawić minimum ok. 1220 maszyn do gier w 50 salonach.

Spółka zakłada, że docelowo, w ciągu 4-5 lat Totalizator Sportowy może wprowadzić na rynek ok. 38 tys. automatów współpracujących z centrum zarządzania informatycznego i dostępnych w salonach gier w całym kraju.

1 kwietnia ub.r. weszła w życie znowelizowana ustawa o grach hazardowych, którą pod koniec ubiegłego roku podpisał prezydent Andrzej Duda (niektóre przepisy, m.in. dotyczące blokowania dostępu do stron internetowych, weszły w życie 1 lipca 2017 r.). Nowela gruntownie zmieniła ustawę z 2009 roku oraz wprowadziła silną kontrolę państwa w obszarze gier na automatach. Zgodnie z ustawą m.in. automatami do gier zarządza Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, który jest spółką Skarbu Państwa.

    1. Domyślam się że działają ustawowo a nie jak ta cała BANDYTKA pseudolegalna na ustawionych procentowo programach.
     Wybory się zbliżają to może służby się za was bandyci wezmą.

 1. Idzcie do takiego punktu w Bydgoszczy. Brak toalety. ludzie załatwiają swoje potrzeby w bramach. Wstyd. Miało być z klasą a smród (moczu) jest.
  Może Sanepid zareagowałby na taki stan rzeczy. Ale się rozpędziłem, toć to „nietykalne” Państwowe. Hahahahaha

 2. Pamiętajcie jak sami się nie dorobicie to nikt łatwo wam nie da, a państwo na chorych ludziach będzie się dorabiało nie jedna osoba przez maszyny straciła wszystko zdrowie ,rodzinę i nawet życie bo pętla się zacisła na tyle że tergną się na życie przez długi.

  1. Powiem tak. Wszystko jest dla ludzi, ale rzecz jasna z umiarem. Także to takie trochę generalizowanie. Używką może być wszystko, %, gra komputerowa czy pornografia. Każda z nich może doprowadzić do problemów w rodzinie. Tutaj miejmy nadzieję, że totalizator jak się wziął za takie lokale to przynajmniej ludzie będą mogli uczciwie sobie pograć i znikną te wszystkie lewe lokale.

 3. Milion obrotu na 400 graczy to wychodzi że każdy gracz wrzycił 2500zł.
  Jakie tam mają max stawki i max wygrane?

  1. Milion obrotu, a nie wpłat.To zasadnicza różnica.Wpłacając 100 i w międzyczasie wygrywając i przegrywając, można zrobić obrotu 500 albo 1000 zanim się kasa skończy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *