Totalizator Sportowy wchodzi na rynek e-commerce

Totalizator Sportowy

Wejście Totalizatora Sportowego na rynek e-commerce stało się faktem! Od dziś gracze z Polski mogą zagrać w Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto lub Eurojackpot przez internet oraz aplikację mobilną.

To jednak nie wszystko. Zgodnie z przepisami Ustawy o grach hazardowych Totalizator Sportowy uruchomił także jedyne legalne i w pełni bezpieczne kasyno internetowe w Polsce.

Wejście w obszar e-commerce jest kolejną fazą dynamicznego rozwoju spółki, a także wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów Totalizatora Sportowego. To największe zmiany w ponad 60-letniej historii spółki, które wcześniej ze względu na obowiązujące w Polsce prawo nie mogły zostać zrealizowane. Według World Lottery Association, nigdy w historii żadna firma realizująca monopol państwa w sferze hazardowej nie prowadziła tylu nowych i złożonych technologicznie projektów jednocześnie – co najlepiej ilustruje skalę zmian i ogrom działań, których podjął się Totalizator Sportowy. Spółka nie dość, że prowadzi jednocześnie wiele złożonych technologicznie projektów, to na dodatek czyni to z powodzeniem.

Ten wielki krok w kierunku spełniania potrzeb klientów oznacza digitalizację oraz wdrożenie innowacyjnych i nowoczesnych narzędzi sprzedaży produktów online, a także zwiększenie przychodów Totalizatora Sportowego, a co za tym idzie, także większe środki przekazywane na rozwój sportu i kultury – powiedział Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Podkreślił też, że dzisiejszy start spółki w sferze online’u to dopiero wstęp do obecności firmy w tym segmencie.

Pamiętajmy, że jest to początek bardzo ważnego procesu dalszego rozwoju naszych usług. Realizując go, będziemy się uważnie wsłuchiwać w opinie naszych graczy – dodał Olgierd Cieślik.

Przypomnijmy, że wejście Totalizatora Sportowego w sprzedaż online realizujemy we współpracy z jednymi z największych i najlepszych firm branżowych w zakresie wdrożeń tego typu na świecie, zgodnie ze strategią spółki, w której to klient jest w centrum uwagi. W przypadku sprzedaży produktów LOTTO przez internet partnerem spółki jest firma International Game Technology PLC (IGT), a dostawcą platformy kasyna internetowego jest konsorcjum Playtech Services oraz Playtech Software. Mówimy tutaj o budowie dedykowanych systemów transakcyjnych, infrastruktury informatycznej, standardów zabezpieczeń technicznych mających obsłużyć dziesiątki tysięcy transakcji dziennie.

Jeżeli jesteś zainteresowany LOTTO przez internet – kliknij tutaj, a pozostałymi nowymi produktami  – wejdź tutaj.

3 komentarze(y) w “Totalizator Sportowy wchodzi na rynek e-commerce

  1. Co to zmienia to lotto online, i tak po wygraną powyżej 2280 trzeba jechać do siedziby, więc żadne udogodnienie

  2. Nigdy, żadna firma nie wdrażała też tak długo kasyna on-line. Co za sukces. Normalnie to projekt na 3 do 6 miesięcy. A Totalizator potrzebował na wdrożenie 20 miesięcy od wejścia w życie nowej ustawy a jakby zabrał się za wdrożenie od kiedy wiedział to 23. Olgierd ma czym się chwalić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *