Totalizator Sportowy wprowadza środki zaradcze w związku z COVID 19

Po hiobowych doniesieniach z dzisiejszego dnia i konferencji prasowej Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Ministrów MSWiA – Mariusza Kamińskiego i Zdrowia – Łukasza Szumowskiego, w naszym kraju od jutra będzie obowiązywał stan pandemii z niespotykanymi dotychczas ograniczeniami.

Jak każda państwowa instytucja tak i Totalizator Sportowy, którego właścicielem jest Skarb Państwa, w związku z sytuacją panującą w naszym kraju wprowadza szereg ograniczeń i nowych zasad obowiązywania w obiektach, gdzie prowadzona jest statutowa działalność Firmy.

Poniżej publikujemy komunikat Totalizatora Sportowego, jaki ukazał się w mediach społecznościowych (LinkedIn) a dotyczący wprowadzenia obecnych ograniczeń.

 

Szanowni Państwo, Drodzy Gracze❗️

W związku z zaistniałą sytuacją #TotalizatorSportowy wykazuje się społeczną odpowiedzialnością i zachowuje wszelkie zasady w walce z #koronawiruspolska. Zdrowie jest najważniejsze👍 Wdrożyliśmy szereg działań związanych z ochroną naszych pracowników oraz graczy:
✅ podjęliśmy decyzję o aktywnym włączeniu się w akcję #zostanwdomu🏘👨‍👩‍👧‍👦. Większość naszych pracowników od dziś pracuje zdalnie w trybie #homeoffice🏠
✅ do pracowników punktów sieci własnej, salonów gier na automatach oraz pracowników oddziałów wysłana została specjalna ulotka opisująca zasady ochrony przed #koronawirus.em
✅ od zeszłego tygodnia nasze terminale #LOTTO drukują kupony ze specjalnym komunikatem z zaleceniami Ministerstwo Zdrowia dotyczące profilaktyki zapobiegającej roznoszeniu się wirusa🙌
✅ w naszych placówkach oraz punktach sieci własnej zwiększyliśmy ilość środków dezynfekcyjnych💧🧴
✅ rozpoczęliśmy także dystrybucję 2 mln ulotek📄 oraz plakatów z informacjami na temat koronawirusa. Materiały otrzymaliśmy z Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w ramach rządowej kampanii informacyjnej
➡️ Spółka na bieżąco obserwuje sytuację i reaguje na wszelkie podjęte działania.
ℹ️ Pamiętajcie także, że w gry LOTTO można grać online📱💻: www.gry.lotto.pl

 

Publikując te oświadczenie serdecznie zachęcamy wszystkich czytelników portali E-PLAY aby w tych trudnych i nie mających precedensu w dotychczasowej historii w Polsce czasach, do skorzystania z rad udzielonych przez naszego monopolistę.

Zachęcamy jednocześnie do przyłączenia się do akcji #zostanwdomu, przynajmniej przez okres najbliższych 14 dni.

Rozrywka rozrywką, hazard hazardem ale zdrowie jest najważniejsze przede wszystkim a także dobrze rozumiana odpowiedzialność społeczna.

Redakcja E-PLAY

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *