Totalizator Sportowy wybiera agencje do realizacji eventów

Totalizator Sportowy

Totalizator Sportowy ruszył z przetargiem na wybór agencji, które zajmą się organizacją i obsługą wydarzeń o charakterze wizerunkowo-sprzedażowym. Planuje zatrudnić maksymalnie sześć firm, a będzie z nimi współpracować przez rok.

Na obecnym etapie przetargu Totalizator Sportowy nie określa dokładnie, jakie będą obowiązki wybieranej agencji. Wiadomo jedynie, że wybrana firma zajmie się organizacją i obsługę eventów spółki. Firma przewiduje wybór maksymalnie 6 agencji do współpracy, a umowę z nimi zawrze na okres 12 miesięcy. Spółka przewiduje możliwość przedłużenia zawartej już umowy na kolejne 12 miesięcy (maksymalnie dwa razy).

Agencje chcące wziąć udział w przetargu muszą wykonać zadanie zgodnie z briefem. Dotyczy ono m.in. przygotowania koncepcji Olimpijskiej Promocji Konsumenckiej marki Lotto, w której nagrodą będzie wyjazd na igrzyska olimpijskie do Tokio dla dwóch niezależnych osób. Promocja ma być prowadzona przed igrzyskami w Tokio (od 4 maja 2020 do 6 lipca 2020 roku) oraz w ich trakcie (do 9 sierpnia 2020 roku).

Zadaniem agencji jest również przedstawienie koncepcji wielokanałowej promocji marki Lotto i hasła „Gramy dla sportu” w kontekście projektu sponsoringowego PKOl przed i podczas igrzysk w Tokio 2020 ze szczególnym naciskiem na nieszablonową promocję nowych kanałów sprzedaży przez internet.

Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 7 maja br. po wpłacie 5 tys. zł wadium.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *