Totalizator Sportowy z Digital Excellence Award

Totalizator

Finałowa Gala CIONET Digital Excellence Awards 2019 zakończyła się wielkim sukcesem dla Totalizatora Sportowego, który otrzymał nagrodę w kategorii Cyfrowej Transformacji.

Nagrodę odebrała Aida Bella, Dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego oraz Albert Pasek kierujący Zespołem Zarządzania Produktami i Projektami Technologicznymi w spółce.

Będąc w gronie 10-ciu finalistów do samego końca nie wiedzieliśmy czy w ogóle zostaniemy wyróżnieni w jednej z 6 kategorii, a jednak odnieśliśmy sukces – zagłosowali na nas członkowie społeczności CIONET! Wygraliśmy z projektami kilku dużych firm. Możemy mówić o wielkim wyróżnieniu, ponieważ kategoria Społeczności CIONET uważana jest za najbardziej wyjątkową! To zasługa wszystkich pracowników naszej spółki, którzy przyczynili się do wejścia spółki na rynek e-commerce – powiedziała Aida Bella tuż po odebraniu nagrody.

Przypomnijmy, że nagroda jest przyznawana w głosowaniu społeczność CIONET, która zrzesza osoby na co dzień zajmujące się technologiami w swoich firmach. To właśnie oni uznali, że transformacja Totalizatora Sportowego zasługuje na najwyższe wyróżnienie. Pozytywnie ocenili zarówno uruchomienie sprzedaży online produktów LOTTO, jak i kasyna internetowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *