Totalizator wprowadzi płatności kartami we wszystkich punktach Lotto

lotto

Wdrożenie będzie możliwe dzięki integracji terminali płatniczych z systemem sprzedażowym. Prace nad tym mają się zakończyć jeszcze w tym roku.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Totalizator Sportowy zamierza wprowadzić możliwość płatności kartami za zakłady w grach losowych we wszystkich punktach Lotto w Polsce. Spółka chce w ten sposób kontynuować rozpoczęty w tym roku projekt, w ramach którego terminale płatnicze zainstalowano we wszystkich kolekturach własnych TS. Informację tę przed chwilą potwierdziło biuro prasowe spółki w odpowiedzi na mojego mejla w tej sprawie.

Celem Totalizatora Sportowego jest wprowadzenie płatności bezgotówkowych do wszystkich punktów sprzedaży oferujących gry Lotto w kanale stacjonarnym – napisał Damian Wiśniewski z biura rzecznika prasowego TS.

Projekt obejmie więc m.in. tzw. kolektury prawne, a więc indywidualnych partnerów spółki prowadzących punkty handlowe i usługowe. Łącznie jest to ponad 12 tys. miejsc w kraju, w których dziś można grać w Lotto płacąc jedynie gotówką.

Jak pisze Wiśniewski, wdrożenie płatności bezgotówkowych w tych placówkach będzie możliwe po zintegrowaniu terminala płatniczego z systemem sprzedażowym.

Aktualnie trwają intensywne prace nad wdrożeniem tego rozwiązania. Najprawdopodobniej w grudniu 2018 roku terminale w kolekturach sieci własnej zostaną zintegrowane. Od 2019 roku planowane jest sukcesywne ich wdrażanie do kolektur prawnych – napisał przedstawiciel TS.

Całość czytaj na: cashless.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *