Trzonem działalności będzie świat cyfrowej rozrywki

Olgierd Cieślik

Nowelizacja ustawy o grach hazardowych, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 r., rozpoczęła w Totalizatorze Sportowym proces głębokiej transformacji cyfrowej.

Wskazanie spółki jako wykonawcy monopolu państwa w zakresie urządzania gier hazardowych w internecie i w salonach gier na automatach oraz umożliwienie sprzedaży online gier losowych i zdrapek LOTTO — dotychczas dostępnych jedynie w naziemnej sieci sprzedaży — jest ogromnym i wielowymiarowym wyzwaniem, do którego spółka przygotowuje się już od pewnego czasu.

W ciągu kilku lat trzonem działalności Totalizatora Sportowego w nowych obszarach będzie świat cyfrowej rozrywki. Umożliwiły to zmiany w prawie oraz nowe trendy w branży. Cel ten osiągniemy dzięki realizacji procesu transformacji, a jego najważniejsze zadania to: udostępnienie oferty produktowej spółki w zintegrowanym kanale dystrybucji (omnichannel), optymalizacja i automatyzacja procesów operacyjnych oraz szeroko pojęte cyberbezpieczeństwo.

Osiągnięcie tak wielkiego sukcesu to jednak przede wszystkim ludzie — ich doświadczenie i kompetencje. Zespół Totalizatora Sportowego zasilili eksperci innowacyjnych obszarów: e-commerce, Big Data, A.I. oraz nowoczesnej metodyki zarządzania projektami, dzięki czemu zostaną one zrealizowane z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć świata nauki o skuteczności potwierdzonej w wielu projektach komercyjnych na świecie.

Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego

Źródło: pb.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *