Trzy nielegalne automaty do gier hazardowych zabezpieczone

automaty do gier

Lubaczowscy policjanci, podczas działań prowadzonych wspólnie z funkcjonariuszami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, w jednym z lokali na terenie Lubaczowa, zabezpieczyli urządzenia do gier hazardowych. Automaty były wykorzystywane niezgodnie z przepisami ustawy o grach hazardowych.

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze wydziału kryminalnego lubaczowskiej policji i Podkarpackiego Urzędu Celno–Skarbowego w Przemyślu przeprowadzili kontrolę lokalu w Lubaczowie. Policjanci uzyskali informację, że są w nim urządzane nielegalne gry hazardowe.

Na miejscu zostały ujawnione 3 automaty, a przeprowadzone eksperymenty wykazały, że gry rozgrywane na tych urządzeniach, są grami hazardowymi. Nielegalne urządzenia zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.

Oprócz sankcji karnych, osoby urządzające nielegalne gry wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie

2 komentarze(y) w “Trzy nielegalne automaty do gier hazardowych zabezpieczone

  1. byłem graczem w tym salonie. przy mnie wszystko się działo.
    po pierwsze : nie trzy automaty tylko jeden był hazardowy
    po drugie : stałym graczem był policjant który przegrywał tam pieniądze i to on zorganizował całą kontrolę
    Widzicie drodzy czytelnicy jaka to branża jest. policja uzależniona od hazardu gra na automatach następnie skuwa kajdankami pracownika i przyprowadza celników. Gracz „policjant” za granie na nielegalnym automacie hazardowym jest również pociągany do odpowiedzialności karnej. Życzę powodzenia panie policjancie przez małe p.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *