Uciekł więzień kradnąc pieniądze z kasyna. Więziennego!!!!

Więzień Zakładu Karnego w Czarnem oddalił się z lokalu gastronomicznego na terenie Czarnego. Był zatrudniony w systemie bez dozorowym w przywięziennym kasynie. Wiele wskazuje, że uciekając zabrał ze sobą pieniądze.

Chojnice Wiadomości, Wydarzenia Z regionu Czarne. Poszukiwania więźnia, który oddalił się z Zakładu Karnego w Czarnem

– Na razie nie wiadomo, czy to on je ukradł – mówi Ewa Bartkowska, zastępca dyrektora ZK w Czarnem. – Wiemy że zginęły pieniądze. Początkowo panie pracujące w kasynie nie zorientowały się, że pieniądze zginęły. To okazało się później.

Czterdziestoletni mężczyzna odsiadywał roczny wyrok za niepłacenie alimentów. Do Czarnego trafił w ostatnim czasie z innego więzienia. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, do odsiadki miał jeszcze około 4 miesięcy.

– Zostały uruchomione nasze grupy pościgowe – mówi Ewa Bartkowska. – Powiadomiliśmy policję w Czarnem, w Szczecinku, w Człuchowie, w Szczecinie. Nie jest to groźny przestępca. On po prostu wyszedł z pracy i nie zgłosił się na bramę. Mężczyzna sam się przemieszczał. Nie był przez nikogo odbierany.

Poprzednie oddalenie z więzienia w Czarnem miało miejsce około roku temu. Ewa Bartkowska jest pewna, że wcześniej, czy później, mężczyzna trafi za więzienne mury.

– Biorąc pod uwagę to, że w naszym zakładzie codziennie do pracy w systemie bez konwojenta wychodzi ponad sto osób, to naprawdę mało – mówi zastępca dyrektora. – Na szczęście nie jest to żaden groźny przestępca.

Zródło: choinice.naszemiasto.pl 

Od Redakcji: News jak news ale skąd w więzieniu kasyno?

1 komentarz w “Uciekł więzień kradnąc pieniądze z kasyna. Więziennego!!!!

  1. Poszedł za alimenty a stał się zbiegiem i złodziejem tak wygląda resocjalizacja w naszym chorym pisowskim państwie. Za ucieczkę dostanie dodatkowy rok a za kradzież pewno też z rok i to wyrok od deski do deski. Powinni go wysłać na badania psychiatryczne po złapaniu. Może jak będzie miał szczęście to spota się tam z Macierewiczem i Kaczką 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *