Ujawniamy uchylenie sądowe postępowania w stosunku do Futury

W związku z licznymi zapytaniami i komentarzami dotyczącymi postanowienia sądu w Gdyni a dotyczącego automatów marki Futura, w porozumieniu z firmą będącą ich właścicielem publikujemy stosowny dokument.

Dokument ten, będący w posiadaniu redakcji, jest w pełni czytelny i tylko dla potrzeb publikacji w sieci pewne dane osobowe zostały zanonimizowane.

W najbliższym czasie opublikujemy kolejne tego typu dokumenty, świadczące o braku jednolitej opinii prawnej na urządzenia typu Futury. To że Ministerstwo Finansów w swoim piśmie rozsyłanym informuje i ostrzega przed współpracą z operatorami tych urządzeń, nie znaczy w świetle wydanych prawomocnych postanowień i decyzji umorzeń, o bezprawnym działaniu tych urządzeń.

Opinie i badania wskazujące na nielosowy charakter tych urządzeń powodują, że nie istnieje jednoznaczna decyzja zakazująca operowania na automacie typu Futura. Natomiast brak decyzji ministerstwa Finansów, co do tych urządzeń, nie jest warunkiem uniemożliwiającym prowadzenie na nich działalności operacyjnej.

23 komentarze(y) w “Ujawniamy uchylenie sądowe postępowania w stosunku do Futury

 1. Prorok, ty już chyba przy sypakach nam tutaj objaśniłeś co jest legalne, miałeś się skupkać jakie to one nie są legalne, pytam cię znawco i co teraz? Człowieku ty się znasz na tym jak świnia na niebie. Btw Fiutura to moja konkurencja, ale takich bzdur jak ty to nie artykułuję.

 2. Jak czytam te brednie to na prawdę mi nie żal tych wszystkich jełopów co bekną za tę Futurę.. ale myślę sobie jakim trzeba być s…synem żeby tak beszczelnie okłamywać naród(myślę tu o Futurystach) którzy doskonale wiedzą że ich automaty to lipa!!!!!!
  Ale czego nie robi się dla pieniędzy!!!!!!
  Futura nie ma nic to pojedyńcze postanowienie NICZEGO NIE ROZSTRZYGA!!!!!
  Są prodkty w PL które mają ;
  !!!!decyzje Dyrektorów Izb Celno Skarbowych o braku znamion przestępstwa z art.107itp.
  !!!!mają wygrane APELACJE w sprawach karnych z art.107
  !!!!mają zwroty i umorzenia mają badania Laboratorium Izby Cel.Skarb. w Przemyślu potwierdzające wyniki badań Jednostki badającej z Warszawy z listy MIN FINansów!!
  !! i są sytuacje że w jednej Izbie nie zabierają od roku 8 kontroli są papiery, a w innych….
  CO……… JEDNO WIELKIE GÓ…..O DALEJ ZABIERAJĄ!!!!!!
  FIRMA CZEKA NA SPRAWY W STRASBURGU a tym czasem sobie pieli i siedzi cicho
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! życze powodzenia tym którzy uwierzyli w te brednie, a za chwilę będą mieli do zapłaty rachunki po 100 -wce!!!!

   1. Pan Iwo wie wszystko 🙂 ale nie publikuje, bo nie ma na to zgody.
    Nie daję recepty co należy robić ale informuję o możliwościach.
    Temat Futury, Quizomtów, Forexów, Greenmany i innych rozwiązań jest delikatny i nie zamierzam nikogo przekonywać do możliwości operowania na takich urządzeniach.
    Po prostu sygnalizuję zjawisko, a decyzję pozostawiam każdemu z osobna.

  1. A wiesz co mnie denerwuje najbardziej że tacy jak ty gadaj o jakiś produktach z dupy doskonałych działających dobrych z papierami i innym h*jami ale nazwy produktu brak. Nazwy firmy brak. O przedstawicielach nie wspomnę. Dla mnie to jest pitolenie bo komentarz o tym jakie to ja mam kozackie urzadzenie może napisać każdy. Ale dla czego oni tego nie robią i robi to tylko futura? No nie wiem albo mają jaja albo wałek jak amber. Ale skupmy się na tym że pierd*lisz i nic więcej. Fakty my chcemy fakty. Ja nie zarabiam po 1mln misiecznie A chce spokojnie żyć A g*wno burza nic nie daje nikomu.

 3. Kłamiesz.
  Gadałem z dwoma swoimi kancelariami ( najmocniejsze w polsce) i obie potwierdziły.
  Nikomu nie oddali jeszcze sprzętów pod nową ustawą.
  Zarówno dotyczy oddania przez UCS a już przez sąd to w ogóle,

  1. Ta kancelaria jest mocna jak ty😂.
   Ja widziałem i jestem w posiadaniu takich kilkunastu postanowień. Zatrzymań po 1 kwietnia 2017 r., i umorzeń przez urzad celny kks oraz kar administracyjnych.

 4. Widziałem już w tamtym roku jak oddawali a zatrzymanie było po 1 kwietnia 2017 r. W umorzeniu było napisane ze nie udowodniono elementy losowego i oddali. Widziałem kilka takich postanowień gdzie UCS umarzał. Nie pisz głupot.

 5. Po pierwsze nie wiadomo czy chodzi o automaty Futura.
  Dwa, futura nie jest sp. zo.o.
  To jest jakaś lipa.
  Trzeba być idiotą aby uwierzyć w takie postanowienie ze to dotyczy akurat Futury.

 6. No i wszystko jasne. Automaty są zwracane bo nie zrobiono na miejscu eksperymentu procesowego – ciule z tych celnych! Nie orzeczono, że Futury nie są losowe tylko, że celni nie udowodnili… nawet nie uprawdopodobnili. Nie ma eksperymentu to nie powinni zabrać – sad ma racje.
  Jeśli jednak eksperyment udowodni że są losowe (co zielonym przychodzi bez trudu) to już zaden sąd tego nie zwróci a współorganizatorzy maja przechlapane.
  Informacja o tym postanowieniu przedstawiona jest tendencyjnie!

  1. Ja ……. – czytanie ze zrozumieniem to chyba trzecia klasa szkoły podstawowej!!!
   Sąd orzekł w swoim postanowieniu, że mają oddać, ponieważ, zdaniem sądu:
   1. nie nastąpił „wypadek niecierpiący zwłoki „podczas zatrzymania
   oraz
   2. po zbadaniu akt sprawy ( jak rozumiem zarówno celnych -w tym eksperymentu- jak i wszelkich materiałów tj. opinii dostarczonych przez futurystów)
   Sąd jednoznacznie wskazuje, że: ” z akt sprawy nie wynika, aby przedmiotowe automaty do gier były wykorzystywane z naruszeniem prawa, czyli wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych. Wręcz przeciwnie, brak podstaw do uznania, że na przedmiotowych automatach były prowadzone gry losowe”

   I wszystko w temacie.
   Jedno jest pewne , jak jakikolwiek UCS lub Sąd w tym kraju mógłby nie oddać jakiegoś automatu to na 100% by nie oddał.
   I po drugie – jeszcze żaden sprzęt pod nową ustawą:
   1. nie ma korzystnej dla siebie opinii jednostki akredytowanej
   2. nie ma umorzenia i zwrotu automatów przez UCS ( z przyczyn merytorycznych a nie proceduralnych)
   3. nie ma żadnego sądowego postanowienia o oddaniu (z przyczyn merytorycznych a nie proceduralnych).

   Podsumowując: chyba futurowcy namieszali 🙂

   1. Skoro oprogramowanie Futury można zmieniać online i zdalnie nabijac lub kasowac punktu (robią to operatorowi na telefon) no to jest raczej uzasadnienie dla działania w 308. Podejrzewam że celnie słabo argumemtowali i padli…
    Losowosc jest w nich na 100%. Tryb 308 to już osobistą decyzją sędziego- może jakiś nieogarniety technologicznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *