Ujawnili nielegalne maszyny do gier w kontenerze

jednoręcy bandyci

Policjanci z Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Staszowie wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego ujawnili i zabezpieczyli 2 nielegalne automaty do gier hazardowych oraz pieniądze w kwocie 3 500 złotych, które najprawdopodobniej pochodziły z przestępczego procederu.

W minioną środę policjanci z Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Staszowie wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno- Skarbowego sprawdzili kontener mieszczący się na terenie jeden ze stacji paliw w gminie Osiek, w którym podejrzewali, że mogą znajdować się maszyny służące do gier hazardowych.

automaty do gier
automaty
automaty1

Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Wewnątrz kontenera ujawniono i zabezpieczono 2 automaty do gier hazardowych oraz pieniądze w kwocie ponad 3 500 zł, najprawdopodobniej pochodzące z przestępczego procederu.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Staszowie

3 komentarze(y) w “Ujawnili nielegalne maszyny do gier w kontenerze

  1. Czy to prawda o tym że zawineli typa za futury???? i kogo słupa czy realnych szeryfów ??? czy zabierają futury bardziej niż wcześniej ? czy jak zacznie im się palić pod nogami to podniosą procent ? czy wogóle się z nimi jeszcze rozliczać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *