[🎬] Ujawniono kolejne urządzenia do gier hazardowych

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

W dniu 7 marca 2018 r., w godzinach wieczornych, funkcjonariusze Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego, Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, Departamentu Zwalczania Przestępczości Ekonomicznej Ministerstwa Finansów oraz Mazowieckiego Urzędu Celno–Skarbowego dokonali przeszukania dwóch lokali w Starachowicach.

W lokalach ujawniono urządzenia do gier hazardowych w ilości 6 szt. (po trzy szt. w każdym). Ponadto w trakcie czynności procesowych ujawniono również środki pieniężne w kwocie 6 215,00 zł, rejestratory monitoringu i klucze serwisowe. W ramach czynności przeprowadzono oprócz przeszukania lokali – przesłuchania świadków, oględziny miejsc oraz zabezpieczono dowody wskazujące na popełnienie przestępstwa skarbowego.

Z uwagi na zamontowane przez urządzających gry przeszkody fizyczne uniemożliwiające funkcjonariuszom wejście do lokali, konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu.

Sprawa jest rozwojowa, bowiem postępowanie karno-skarbowe prowadzone przez Naczelnika Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego obejmuje swoim działaniem podmiot, który organizuje urządzanie gier na terenie całego kraju.

Źródło: Świętokrzyski Urząd Celno-Skarbowy w Kielcach; TV Starachowice


Otagowano jako

3 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *