Ukradli ponad tysiąc zdrapek

zdrapki

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 23 lata podejrzewanych o włamanie do jednego z punktów totalizatora sportowego na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. W nocy z piątku na sobotę sprawcy włamali się budynku, a następnie dokonali kradzieży ponad 1000 zdrapek o łącznej wartości ponad 5000 złotych.

W piątkową noc dyżurny ostrowieckiej Komendy Policji otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu szyby w jednym z punktów totalizatora sportowego na terenie miasta. Po dotarciu na miejsce policjanci ustalili, że doszło do włamania do budynku, a sprawcy ze swoim łupem oddalili się już z miejsca zdarzenia. W wyniku podjętych czynności, w bardzo krótkim czasie funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 23 lata.

Jak się okazało to oni najprawdopodobniej włamali się do punktu sprzedaży gier losowych, a następnie dokonali kradzieży ponad 1000 zdrapek o łącznej wartości przekraczającej 5000 złotych. Część skradzionego mienia została odzyskana. Obaj mężczyźni byli już wcześniej znani policjantom tutejszej komendy.

Za popełnione przestępstwo usłyszeli już zarzuty. Dodatkowo, jeden z mężczyzn decyzją sądu został wczoraj tymczasowo aresztowany w związku z tym zdarzeniem. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *