Unibet Open Kopenhaga już za parę dni

Już za dwa tygodnie odbędzie się Unibet Open Kopenhaga. To drugi tegoroczny przystanek (po Londynie) tego cyklu, który do stolicy Danii zawita po raz czwarty. Na graczy tradycyjnie czeka szereg ciekawych turniejów i sporo innych atrakcji.

Kolejny przystanek Unibet Open odbędzie się w dniach 24-28 maja. Areną pokerowych zmagań będzie Casino Copenhagen, mieszczące się w luksusowym hotelu Radisson Blu Scandinavia. To lokalizacja, która w poprzednich latach bardzo przypadła do gustu graczom nie dziwne, że seria powraca do stolicy Danii.

Main Event będzie miał wpisowe w wysokości 8.250 DDK, czyli około 1.100€. Pod tym względem nie zmieni się więc nic w stosunku do innych przystanków Unibet Open. Gracze będą mieli do dyspozycji dwa dni startowe, w każdym z nich na start otrzymają po 30.000 żetonów, a kolejne poziomy blindów trwać będą 60 minut.

W zeszłym roku najlepszy w całym turnieju okazał się Joni Liimatta z Finlandii, który pokonał 375 rywali i zgarnął mistrzowskie trofeum oraz 525.000 DDK. Wcześniej w Kopenhadze wygrywali też Szwed Kassem Yassine i Duńczyk Frederik Jensen.

 

Więcej: e-play.eu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *