Urządzenia Futura z kolejnym oficjalnym certyfikatem

Yumicra Games, na przełomie kwietnia i maja obecnego roku, osiągnęła status pierwszego na świecie producenta rozwiązań dla branży rozrywkowej mogącego pochwalić się kilkoma oficjalnymi certyfikatami jednostek akredytowanych, potwierdzającymi legalność oferowanych przez firmę urządzeń.

Kolejny dokument uwierzytelniający stanowisko Yumicra Games wystawiła jednostka upoważniona przez dwa ministerstwa, czeskie i słowackie.

Jednostka akredytowana, mająca siedzibę w Żylinie, potwierdziła, że w oprogramowaniu urządzeń z serii Futura nie ma elementu losowości, a tym samym maszyny produkowane przez Yumicra Games nie podlegają obowiązującym przepisom ustawy o grach hazardowych. Dokument ten, zaraz po certyfikacie wystawionym przez specjalistyczną jednostkę działającą z ramienia polskiego ministerstwa, to kolejny ważny krok w kierunku zapewnienia europejskim graczom alternatywnej, w pełni uczciwej rozgrywki.

Urządzenia Futura, Futura Eclipse oraz Futura Supernova to jedne z najczęściej badanych maszyn, których kody źródłowe regularnie poddawane są skrupulatnej analizie. Wszystkie testy wykazały, że oprogramowanie rozwiązań stworzonych przez Yumicra Games jest pozbawione jakiegokolwiek elementu losowości, w tym generatora liczb pseudolosowych, który jest podstawowym i najbardziej charakterystycznym elementem każdego hazardowego automatu.

Przedstawiciele Yumicra Games podkreślają chęć kontynuowania inwestycji w rozwój branży rozrywkowej – zarówno na terenie Polski, jak i w całej Europie. Niehazardowe urządzenia Futura umacniają rynkową pozycję czeskiego producenta, który, pod postacią pierwszych na świecie maszyn do gier nie zawierających elementu losowości, stworzył legalną alternatywę dla jednorękich bandytów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *