Urządzenia Futura z kolejnym oficjalnym certyfikatem

Yumicra Games, na przełomie kwietnia i maja obecnego roku, osiągnęła status pierwszego na świecie producenta rozwiązań dla branży rozrywkowej mogącego pochwalić się kilkoma oficjalnymi certyfikatami jednostek akredytowanych, potwierdzającymi legalność oferowanych przez firmę urządzeń.

Kolejny dokument uwierzytelniający stanowisko Yumicra Games wystawiła jednostka upoważniona przez dwa ministerstwa, czeskie i słowackie.

Jednostka akredytowana, mająca siedzibę w Żylinie, potwierdziła, że w oprogramowaniu urządzeń z serii Futura nie ma elementu losowości, a tym samym maszyny produkowane przez Yumicra Games nie podlegają obowiązującym przepisom ustawy o grach hazardowych. Dokument ten, zaraz po certyfikacie wystawionym przez specjalistyczną jednostkę działającą z ramienia polskiego ministerstwa, to kolejny ważny krok w kierunku zapewnienia europejskim graczom alternatywnej, w pełni uczciwej rozgrywki.

Urządzenia Futura, Futura Eclipse oraz Futura Supernova to jedne z najczęściej badanych maszyn, których kody źródłowe regularnie poddawane są skrupulatnej analizie. Wszystkie testy wykazały, że oprogramowanie rozwiązań stworzonych przez Yumicra Games jest pozbawione jakiegokolwiek elementu losowości, w tym generatora liczb pseudolosowych, który jest podstawowym i najbardziej charakterystycznym elementem każdego hazardowego automatu.

Przedstawiciele Yumicra Games podkreślają chęć kontynuowania inwestycji w rozwój branży rozrywkowej – zarówno na terenie Polski, jak i w całej Europie. Niehazardowe urządzenia Futura umacniają rynkową pozycję czeskiego producenta, który, pod postacią pierwszych na świecie maszyn do gier nie zawierających elementu losowości, stworzył legalną alternatywę dla jednorękich bandytów.

 1. To tak jak Byś powiedział że jeżeli tą S klasą można jeździć po niemieckich autostradach 250 na godzinę bo jest papier z ministerstwa to tą s klasa po Polskich autostradach też można jeździć 250/h bo jest jakiś tam papier w Niemczech…. No nie mie można….

 2. w Polsce to MF ,,dopuszcza” do eksploatacji maszyny jako legalne a nie jednostki certyfikujące. i……..koniec radości!

  1. Państwowe z ichniejszych ministerstw lub jednostek podległych czy akredytowanych bo to różnica.
   Wszystko zakrawa tu już o brednie.
   Branża padła i raczej nie powstanie – zrobili porządek jak z dopalaczami.
   Zostali tylko ludzie zdesperowani lub bandyci którzy do niczego innego się nie nadają i nie mają innej drogi w życiu.

   1. i to jest fakt!wszyscy są winni temu zę dopuścili do interesu debili i bandytów!efekty odczuwamy do dzisjaj!

   2. Powstanie, ale zacznie od tego co było na początku, czyli niskie wygrane lub wręcz zabawa. Ja osobiście mam parę pomysłów, będę wysyłał sprzęt do MF z zapytaniem czy ten sprzęt jest hazardowy i jeżeli okaże się, że tak to kilka milionów sprzętów u każdego w domu jest nielegalnych hehe, kolejne sprzęty to smartfony, czy są to urządzenia hazardowe?? Co decyduje o tym, żę sprzet jest hazardowy, skoro komputer w domu na którym można grać w automaty przez internet, nie jest hazardowy, a komputer ustawiony w kontenerze już tak , chociaż gra się w tą samą grę hm….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *