Videoslot zawarł umowę z Netkan

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Treści gier online będące własnością developera Nektan są teraz dostępne u operatora kasyna online Videoslots.com

Transakcja zakłada, że ​​Videslots staje się pierwszym operatorem w Europie, który będzie mógł grać w grach Konami Gaming, w tym „Lotus Land” i „Gypsy Fire”, za pośrednictwem zdalnego serwera gier Spin Games.

Daniel Hansen, szef gier w serwisie Videoslots, powiedział:

„Jesteśmy absolutnie podekscytowani faktem, że jako pierwszy operator w Europie uzyskaliśmy dostęp do niektórych wysoko cenionych treści internetowych Konami po nawiązaniu współpracy z Nektanem. Integracja Spin RGS za pośrednictwem platformy Evolve Lite była szybka i bezbolesna, a praca z zespołem była prawdziwą przyjemnością. Jestem bardzo optymistycznie nastawiony do przyszłości tego partnerstwa, ponieważ wykorzystujemy połączenia Nektan, aby dostarczać więcej tytułów z specjalnie zaprojektowanych studiów filmowych na naszą platformę. „

Claire Osborne, dyrektor handlowy w Nektan, dodaje:

„To dla nas ważna sprawa i oznacza kolejną znaczącą integrację platformy gier B2B. Szybkość, z jaką nastąpiła integracja dowodzi, że nasza platforma może zapewnić przewagę konkurencyjną i być bardzo korzystna dla operatorów. Cieszymy się, że udostępniamy treści w VideoLots i jesteśmy pewni, że ich klienci będą cieszyć się niezwykle popularnymi grami, które Konami i inni dostawcy mają do zaoferowania”.


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *