Voodoo Fortunes ™ rzuca czar na Mexico City

Crown Gaming Mexico, lokalna spółka zależna NOVOMATIC AG, odbyła swoje trzecie VIP Experience w Mexico City 25 października i zaprosiła operatorów z całego kraju, aby pozyskali wiele produktów na rynek. Uczestnicy zostali obsypani czarującym tematem wieczoru w grze slotowej Voodoo Fortunes ™.

NOVOMATIC VIP Experience powrócił do W Hotel w Mexico City w tym roku, krótko po G2E. Główną atrakcją była Voodoo Fortunes ™ – zaprezentowana po raz pierwszy w Meksyku i na szafce PANTHERA ™ Curve 1.43, która zapewnia grę w imponującej rozdzielczości 4K na zakrzywionym wyświetlaczu 43 „. Stworzona przez Winfinity Games, studio NOVOMATIC, Voodoo Fortunes ™ jest częścią serii gier Fortunes i jest pod wrażeniem szczegółowej grafiki i wciągającej rozgrywki.

Lalki i kapłanki Voodoo ożywiały nowe życie i wędrowały swobodnie po tym wydarzeniu, gdy klienci próbowali grać w ten nowy slot. Maszyny zostały podłączone do gry Enchanted Fortunes Linked Jackpot ™, która zawiera cztero-poziomowy progressive i może łączyć wielokrotności tej samej gry w także różne tytuły. Ponadto, czarna edycja Imperator w wersji 3.24, popularna w Meksyku, była wyświetlana z Impera Line ™ HD Edition 6, zawierającą gry takie jak Amazon’s Diamonds ™ i Blue Moon ™.

Crown Gaming Meksyk i przedstawiciele NOVOMATIC spędzili czas z klientami w kameralnym otoczeniu i przeprowadzili zaproszonych gości przez najlepsze gry na rynku. Uczestnicy otrzymali specjalną książkę o sztuce fotograficznej zatytułowaną „NOVOMATIC en Mexico”, która prezentuje wybór maszyn NOVOMATIC w najbardziej reprezentatywnych kasynach w całym kraju.

Judith Barrientos, dyrektor handlowy Crown Gaming Mexico, powiedziała:

„Nasze doświadczenie VIP staje się coraz większe i lepsze! Sukces tej trzeciej edycji zawdzięczamy naszym wspaniałym klientom i oczywiście naszemu wspaniałemu zespołowi. Wzrost, którego doświadczyliśmy w ciągu ostatnich kilku lat jest odzwierciedleniem ciężkiej pracy i gotowości NOVOMATIC do podejmowania ryzyka i wprowadzania innowacji każdego dnia. „

Lawrence Levy, wiceprezes ds. Globalnej sprzedaży NOVOMATIC, dodał:

„Meksyk jest niezwykle ważnym rynkiem dla NOVOMATIC, mieliśmy bardzo udany ten rok i przewidujemy jeszcze lepszy 2019. To wydarzenie ma zawsze wspaniałą atmosferę i pozwala nam wyrazić nasze uznanie klientom VIP w Meksyku, prezentując nowe produkty na ten rynek. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *