W Buenos Aires miał miejsce Novomatic Experience Event

Novomatic Argentina zaprosił swoich klientów do Kryształowego Baru w Alvear Icon Hotel w dniu 6 grudnia na wydarzenie z cyklu Novomatic Experience.

Lokalna filia Novomatic AG zaprezentowała szereg nowych produktów na rynek w towarzyskiej atmosferze z wyjątkowym gościem jako największą atrakcją eventu.

Z widokiem na słynne Puerto Madero Waterfront w Buenos Aires, NOVOMATIC zaprosił operatorów kasyn z całej Argentyny na ekskluzywne wydarzenie i świętował razem pozytywny rok. Impreza odbyła się z pokazami umiejętności DJ-a, eksperymentalnym pokazem sztuki, nowoczesnym odtwarzaczem saksofonu na żywo i wybornym argentyńskim winem. Przybyli goście mogli w takiej atmosferze zapoznać się z najnowszymi produktami NOVOMATIC w tym relaksującym otoczeniu.

Przedstawiciele Novomatic zaangażowali operatorów w nowy wybór gier, miksów i automatów z wieloma grami. Fortuna Voodoo została wprowadzona na rynek w grze Panthera Curve 1.43, połączonej z jackpotem Enchanted Fortunes Linked Jackpot. Jego siostrzany automat Panthrea 2.27 również był wystawiony obok V.I.P. Lounge Curve 1.43. Wybitne tytuły, takie jak Viking & Dragon, otrzymały świetne opinie, a także motywy z miksów do gier, takich jak Novo Line Interactive Edition X i Impera Line HD Edition 6.

Po zapoznaniu się z najnowszą ofertą, goście zostali zaproszeni do dyskusji z byłym argentyńskim piłkarzem i Oscarem Ruggerim, który opowiedział historie o finałach Pucharu Świata i Copa America w związku z pracą zespołową w kasynie. Wieczór zakończył się losowaniem nagród, w którym jeden szczęśliwy gość otrzymał all-inclusive wycieczkę do ICE 2019 i uczestnictwie w pełnowymiarowym Novomatic Experience w Londynie.


Max Bauer,
dyrektor regionalny Novomatic, Ameryka Łacińska i Karaiby, powiedział:

Znakomite wykonanie Novomatic Experience jest wynikiem bardzo spójnego zespołu, który przyciągnął głównych decydentów na to wydarzenie. Nasze biuro w Argentynie stale zwiększa obecność marki NOVOMATIC w kraju i to wydarzenie potwierdza rok ciągłych starań mających na celu poprawę wydajności naszych produktów przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości obsługi posprzedażnej.

Fabian Grous, dyrektor zarządzający Novomatic Argentina, powiedział:

Event Novomatic Experience w Argentynie okazał się wielkim sukcesem i jesteśmy bardzo dumni z wyników. To był bardzo przyjemny wieczór i idealna przestrzeń, aby podziękować naszym klientom za ich zaufanie. Ślad NOVOMATIC nadal rośnie w całym kraju, a nasze nowe gry są w wielu przypadkach najlepsze. Z niecierpliwością czekamy na rozszerzenie naszej gościnności na naszych klientów w lutym na ICE 2019.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *