W kontenerze były automaty pełne gotówki

Buscy kryminalni wraz z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Kielcach skontrolowali wczoraj kolejny nielegalny salon gier hazardowych. Podczas wspólnej kontroli zabezpieczyli trzy nielegalne automaty do gier.

Wczoraj po raz kolejny, policjanci z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego Krajowej Administracji Skarbowej, weszli do nieoznaczonego salonu gier.

Na pomieszczenia salonu zaadaptowany został specjalny kontener, który ustawiony był w jednej z miejscowości w gminie Busko – Zdrój. Podczas przeprowadzonej kontroli, funkcjonariusze zabezpieczyli trzy nielegalne automaty służące do gier hazardowych, a także pieniądze w kwocie ponad 8800 złotych przeznaczone na wygrane.

 

Śledczy ustalają kto jest właścicielem kontenera i placu, na którym został ustawiony. Postępowanie przygotowawcze prowadzić będą funkcjonariusze Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Kielcach.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Busku-Zdroju

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *