W Krotoszynie zlikwidowano nielegalne salony gier

jednoręcy bandyci

Nielegalne automaty do gier hazardowych zostały zarekwirowane przez krotoszyńskich policjantów i funkcjonariuszy urzędu celnego z Kalisza. Mundurowi zabezpieczyli 4 automaty do gier.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Kaliszu zlikwidowali dwa nielegalne salony gier hazardowych. W dniu 3 października 2018 roku funkcjonariusze weszli do dwóch lokali mieszczących się w Krotoszynie.

Tam ujawnili łącznie 4 automaty do gier hazardowych. W lokalach zastali osoby prawdopodobnie zajmujące się obsługą „salonu gier”.

Obecnie funkcjonariusze służby celno-skarbowej wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie

  1. Ludzie nie dawajcie się nabierać tym ktorzy chca cos sprzedac, tylko firma ktora daje w operatorke to jest gwarancja, ze ludzie nie chca robic wala… tyle w temacie

  2. Kurcze a pisali że futura legalna już miałem lokal już wybrałem z konta kasę żeby kupić legalną futurke już liczyłem zyski i ,,,,,,zabrali a miało być tak pięknie że legalny że pierwsi a tu dupa blada hahahaahah legalny to jest na razie toto lotek a nie te pierdoły z instytucji /prostytucji za kasę to oni napiszą wszystko a przed sądem dostaną czapę i tyle w temacie

  3. malarz jak malował pomieszczenie, to nawet automatów nie przesunął.
    no i w jest… futura i eugeniusz, ale „wybronią się” bo mają papiery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *