W Szczecinku można już całkiem legalnie pograć na automatach

salon gier

Pierwszy legalny salon gier na automatach powstał w Szczecinku. Salon prowadzony przez państwową spółkę – Totalizator Sportowy mieści się w budynku przy ul. Ogrodowej. By w nim zagrać musimy mieć ukończone 18 lat, a przed przystąpieniem do gry należy zarejestrować się w systemie i wypełnić ankietę.

Gry prowadzone są w oparciu o przejrzyste zasady na certyfikowanych maszynach, a gwarancje właściwego działania usługi zapewni centralny system informatyczny, do którego podłączone są urządzenia należące do Totalizatora Sportowego. Automaty oraz system informatyczny będą zabezpieczone przed niepowołaną ingerencją, a gracze chronieni zgodnie z najwyższymi standardami –podaje biuro prasowe Totalizatora Sportowego.

Totalizator Sportowy wprowadza gry na automatach w oparciu o znowelizowaną Ustawę o grach hazardowych, realizując tym samym monopol państwa w tym zakresie.

Docelowo, w ciągu 4-5 lat Totalizator Sportowy może wprowadzić na rynek nawet 38 tys. automatów współpracujących z centrum zarządzania informatycznego i dostępnych w salonach gier w całym kraju. Realizacja tak dużego projektu przy wykorzystaniu rozwiązań wytworzonych w Polsce i przy współpracy z polskimi firmami, umożliwi budowę nowych kompetencji w polskiej gospodarce. Wdrożenie strategii, w której wzorcem są światowe osiągnięcia w branży automatów oraz zapewnienie transferu wiedzy i stałego przeglądu nowości może zbudować potencjał eksportowy polskich firm – podaje Totalizator Sportowy.

1 komentarz w “W Szczecinku można już całkiem legalnie pograć na automatach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *